Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.10.Blansko vyšlo v Uherském Brodu bodově i střelecky naprázdnoUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris HasaU h e r s k ý   B r o d - Třetí porážku v řadě ze hřiště soupeře si fotbalisté FK APOS Blansko odvezli z Uherského Brodu. Domácí dokázali potrestat dvě nedůslednosti při bránění a vyhráli 2:0.
3.10.Prohráli jsme si to sami, říká Michal HájekUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris HasaU h e r s k ý   B r o d - I když měl jeho tým více ze hry, góly stříleli domácí. Obránce Michal Hájek po zápase v Uherském Brodu přiznal: „Prohráli jsme si to sami.“
3.10.Karel Švancara: Góly jsme dostali zase po chybáchUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris HasaU h e r s k ý   B r o d - Poprvé od 3. kola nastoupil od úvodního hvizdu v blanenské brance Karel Švancara. Jeho spoluhráčům se podobně jako v Napajedlech střelecky ani bodově nevedlo.
3.10.Každý zápas pro nás bude hodně důležitý, říká Roman ŠindelkaUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris HasaU h e r s k ý   B r o d - Třetí porážku v řadě na půdě soupeře musel po utkání v Uherském Brodu vstřebat trenér Blanska Roman Šindelka. Jeho tým se nevyvaroval chyb, které domácí dokázali ve dvou případech potrestat.
3.10.Mladší dorost si smlsnul na Svratce Brno BLA - SVB 6:2, 9.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Další jednoznačné vítězství si na své konto připsali mladší dorostenci FK APOS Blansko. Tentokrát jejich formu odskákala Svratka Brno, která z Blanska odjela s přídělem 6:2.
4.10.B tým doma poprvé v sezóně ztratilBLB - OLE 3:3, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poprvé v této sezóně ztratili na domácí půdě body fotbalisté FK APOS Blansko B. S Olešnicí remizovali svěřenci Tomáše Šenka 3:3. Premiéru v mužské kategorii si odbyl brankář Filip Němec.
6.10.Jan Zich: Věřím, že se kousnemeBoris HasaB l a n s k o - Pikantní zápas proti týmu, ve kterém je stále registrován odehraje dnes proti Zbrojovce Brno řízný obránce Jan Zich. Ten věří, že Blansko bude Brnu důstojným soupeřem.
6.10.Sportovci volají na pomoc městoVladěna ŠebelováB l a n s k o - TJ ČKD Blansko, FK APOS Blansko a TJ ASK. Velké sportovní jednoty tvrdí, že pokud je nepřevezme město, zkrachují.
7.10.Střelecky nabito měla pouze ZbrojovkaBLA - FCZ 0:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězstvím 6:0 ve prospěch hostů skončilo přátelské utkání fotbalistů FK APOS Blansko s prvoligovou Zbrojovkou Brno. V dobrém světle se trenéru Veřeřovi předvedlo několik mladých hráčů.
7.10.U mladých hráčů je výhled pozitivní, těší Karla VečeřuBLA - FCZ 0:6, 0.kolo | Boris HasaBlansko - Především spokojený s výkonem mladých hráčů byl po přátelském utkání v Blansku trenér a sportovní ředitel Zbrojovky Brno Karel Večeřa, který dal šanci také čtyřem dorostencům. (www.1.fcbrno.cz)
7.10.Martin Lejsal: Zahráli jsme si dobrý fotbalBLA - FCZ 0:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V brance Brna dostal tentokrát před Martinem Lejsalem přednost Tomáš Bureš. Přestože současná brněnská jednička mezi třemi tyčemi proseděla celý zápas v Blansku pouze na lavičce, k jeho průběhu měla co říci.
7.10.David Bednář: Snad se alespoň Brno chytneBLA - FCZ 0:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Proti Zbrojovce odehrál kapitán Blanska David Bednář první poločas, který jeho tým prohrál 0:2. Jak je zvykem v mistrovských zápasech tak i obrana ligového týmu měla s jeho rychlostí a kreativitou občas problémy.
7.10.Bratrský souboj se nekonalBLA - FCZ 0:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Pikantní utkání proti Zbrojovce odehrál blanenský útočník Marek Pernica. V kádru prvoligového celku totiž působí jeho mladší bratr Luděk, který se momentálně zotavuje po zranění zánártní kůstky.
9.10.První prohra doma, Blansko - Vrchovina 0:1BLA - VRH 0:1, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - První porážku na domácí půdě v této sezóně utrpěli fotbalisté FK APOS Blansko v utkání s nováčkem soutěže Vrchovinou. Jedinou branku vstřelil ve 39. minutě Michal Buchta a zařídil pro hosty premiérový zisk tří bodů ze hřiště soupeře.
11.10.Další hokejový výsledek, mladší dorost řádil v Moravském KrumlověMKR - BLA 3:6, 10.kolo | Jaroslav MatuškaM o r a v s k ý   K r u m l o v - Další debakl uštědřili ve svém mistrovském utkání mladší dorostenci FK APOS Blansko. Tentokrát jejich střelecký apetit odskákal Moravský Krumlov.
11.10.Starší dorost také v Moravském Krumlově koncertovalMKR - BLA 1:4, 10.kolo | Jaroslav MatuškaM o r a v s k ý   K r u m l o v - Podobně jako mladší kolegové starší dorostenci FK APOS Blansko v Moravském Krulově dominovali a vyhráli rozdílem třídy.
11.10.Zlepšený výkon ve druhém poločase B týmu na body nestačilBOS - BLB 3:2, 10.kolo | Boris HasaB o s o n o h y - V 10. kole 1. B třídy, skupiny A prohráli fotbalisté FK APOS Blansko B na půdě Bosonoh 3:2, když o výsledku rozhodl již první poločas.
13.10.Chcete pomoci blanenskému sportu? Volte Věci veřejnéFK APOS BlanskoB l a n s k o - Nadcházející komunální volby budou klíčové i pro další budoucnost sportu, potažmo fotbalu v Blansku.
16.10.Hráč 10. kola: Jiří PokojBLA - VRH 0:1, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Přestože jeho tým podlehl na domácí půdě Vrchovině 0:1 a poprvé v sezóně vyšel doma bodově naprázdno, obránce Jiří Pokoj podal opět velmi dobrý výkon a diváci jej zvolili Hráčem kola.
17.10.Souboj s lídrem rozhodla jediná střelaBLB - FKD 0:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Jediná vydařená střela rozhodla o prohře fotbalistů FK APOS Blansko B v zápase proti vedoucímu celku 1. B třídy, skupiny A Drnovicím. Blanenští však svým výkonem nezklamali a minimálně bod si zasloužili.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu