Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Takovou situaci prostě musím proměnit, kál se po Bohunicích Jan TrtílekBHN - BLA 2:2, 8.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Podobně jako v předchozím utkání byl také v Bohunicích jedním z nejnebezpečnějších hráčů při ofenzivních akcích Blanska. Útočník Jan Trtílek jednu branku sám dal a na druhou přihrál, přesto ho hodně mrzely dvě neproměněné šance, které mohly v případě úspěchu znamenat plný bodový zisk.
1.10.Škoda, že hráč typu Pavla Šustra v Blansku není, říká Jiří HajskýBHN - BLA 2:2, 8.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Jeho svěřenci třikrát hráli s celky z moravské metropole a ve všech třech případech vybojovali na hřišti soupeře remízu. Trenér Jiří Hajský bod z Bohunic bral, ale vzhledem k neproměněným šancím si byl vědom toho, že jeho svěřenci byli blízko k zisku tří.
2.10.Starší žáci odvezli všechny body z VeselíVES - BLA 1:3, 6.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 6. kole krajského přeboru se starším žákům dařilo. Díky hattricku Gansukha Hongora si odvezli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka ze hřiště soupeře po výsledku 1:3 všechny body.
2.10.Mladší dorost zvládl další domácí utkání, poradil si se ŽďáremBLA - ZNS 3:0, 8.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Také po odehraném 8. kole divize D zůstavají mladší dorostenci bez porážky. Tentokrát si svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. poradili na domácím hřišti se Žďárem, kterého po brankách R. Keprta, Louly, D. Zmeka zdolali 3:0.
3.10.Hajský oponoval Brücknerovi. A hned skončilBrněnský deník/Michal ČejkaB r n o - Seriál brněnského deníku s názvem Když tady zářil se ve svém článku tentokrát zaměřil na kariéru současného trenéra fotbalistů FK Blansko Jiřího Hajského.
3.10.V duelu o šest bodů vyzve Blansko TasoviceBLA - TAS 3:1, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Jeden z klíčových duelů podzimní části sezóny mají před sebou fotbalisté FK Blansko. V rámci 9. kola Moravskoslezské divize, skupiny D hostí svěřenci trenéra Jiřího Hajského na Údolní aktuálně 14. celek tabulky TJ Sokol Tasovice.
4.10.Mladší žáci předvedli ve Veselí nevídaný obrat a slaví druhé vítězstvíVES - BLA 2:3, 6.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - Druhé vítězství v sezóně si na své konto připsali mladší žáci. V rámci 6. kola krajského přeboru předvedli svěřenci trenéra Davida Jarůška ve Veselí nad Moravou strhující obrat, když díky dvěma brankám v posledních třech minutách vydřeli vítězství 3:2!
5.10.Blansko v důležitém utkání zdolalo Tasovice, vítězný gól dal novic David PreslBLA - TAS 3:1, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli jeden z důležitých zápasů podzimní části Moravskoslezské divize D, když na domácím hřišti porazili po brankách Jana Nečase, novice Davida Presla a Ladislava Hansla Sokol Tasovice 3:1.
9.10.Mladší dorost vyhrál v BohunicíchBHN - BLA 0:1, 9.kolo | Jiří Pokoj st.B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci pokračují v bodové sérii. Ani v devátém mistrovském utkání sezóny nepoznali svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího hořkost porážky. Tentokrát si díky brance Psoty odvezli tři body z Bohunic.
9.10.Ohlasy po vítězném utkání s TasovicemiBLA - TAS 3:1, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v posledním utkání Moravskoslezské divize, skupiny D porazili v domácím utkání TJ Sokol Tasovice 3:1. Jeho průběh zhodnotili trenéra Jiří Hajský, kapitán mužstva Josef Maška a střelec úvodní branky Jan Nečas.
10.10.Starší žáci doma zdolali Starý LískovecBLA - STL 3:1, 7.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 7. kole krajského přeboru hostili starší žáci na Údolní celek Starého Lískovce. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka si se svým soupeřem poradili a po dvou brankách Gansukha a jedné Gregora zvítězili v poměru 3:1.
10.10.Také mladší žáci doma s Lískovcem nezaváhaliBLA - STL 4:2, 7.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - Mladší žáci v rámci 7. kola krajského přeboru po vzoru starších žáků se Starým Lískovcem v domácím prostředí nezaváhali a zdolali svého soka poměrem 4:2.
11.10.Druhá domácí bitva v řadě, Blansko hostí Uherský Brod BLA - UBR 0:0, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé domácí utkání v řadě sehrají v rámci 10. kola Moravskoslezské divize, skupiny D fotbalisté FK Blansko. Svěřenci trenéra Hajského hostí v sobotu na stadionu na Údolní stejně jako před týdnem 14. tým tabulky. Po odehraných deseti kolech je jím ČSK Uherský Brod.
12.10.Blansko v zápase bez šancí remizovalo s Uherským BrodemBLA - UBR 0:0, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na předchozí domácí vítězství s Tasovicemi nenavázali. V rámci 10. kola Moravskoslezské divize, skupiny D remizovali svěřenci trenéra Hajského v zápase, který se obešel bez gólových příležitostí, s Uherským Brodem 0:0.
17.10.Mladší dorost poprvé nebodoval, série skončila v PelhřimověPEL - BLA 2:1, 10.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Až v 10. kole Moravskoslezské divize D mladší dorostenci poprvé v sezóně nebodovali. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího prohráli v Pelhřimově s místním FK 2:1 a poprvé vyšli bodově naprázdno. I přes prohru jim nadále patří 2. místo v tabulce.
17.10.Starší žáci vyhráli počtvrté v řadě, tentokrát přehráli Slovan BrnoBLA - SNB 4:0, 8.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 8. kole krajského přeboru si starší žáci připsali na své konto čtvrté vítězství v řadě. Tentokrát svěřenci trenéra Michala Šenkeříka zdolali v domácím prostředí Slovan Brno 4:0.
17.10.Mladší žáci po skvělém úvodu se Slovanem udrželi těsné vedeníBLA - SNB 3:2, 8.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - V rámci 8. kola krajského přeboru hostili mladší žáci v domácím utkání Slovan Brno. Po skvělém vstupu a vedení 3:0 se svěřenci trenéra Davida Jarůška nakonec o výsledek strachovali až do poslední minuty.
19.10.Blansko čeká další venkovní zápas, představí se v NapajedlechNAP - BLA 2:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po 11 odehraných kolech jsou fotbalisté FK Blansko coby nováček Moravskoslezské divize, skupiny D na slušném 10. místě. Svoji pozici budou svěřenci trenéra Hajského hájit v dalším venkovním utkání, v němž se představí na hřišti posledního celku tabulky, FS Napajedel.
21.10.Blansko podruhé prohrálo venku, přetlačila ho NapajedlaNAP - BLA 2:1, 11.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko teprve podruhé v sezóně vyšli ve venkovním utkání bodově naprázdno. V rámci 11. kola Moravskoslezské divize D prohráli svěřenci trenéra Hajského v Napajedlech s místní Fatrou 1:2, když jedinou branku vstřelil kanonýr Jan Trtílek.
21.10.Rezerva prohrála s Letonicemi, na domácí výhru tak stále čekáBLB - LTN 1:2, 11.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Po premiérovém vítězství v sezóně na půdě Švábenic přivítali fotbalisté FK Blansko B na domácím trávníku celek Letonic. Svěřenci trenéra Ivana Študenta i přes několik šancí skórovali pouze jednou a podlehli svému soupeři 1:2. I nadále tak zůstavají na dně tabulky.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu