Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

31.10.Bitva se Stráním dopadla vítězně, jediný gól utkání vstřelil v úvodu TulaydanBLA - STA 1:0, 13.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Asi nejnáročnější domácí utkání divizní sezóny sehráli blanenští muži na Údolní proti Strání. Bojovný výkon hostů, jejich snaha o útočnou hru a naopak nepřesnosti domácích vyústily v dramatickou zápletku. Jedinou branku utkání vstřelil v úvodu první půlě Jiří Tulaydan, hosté však nebyli daleko od remízového výsledku s prvním týmem tabulky.
31.10.Podzimní postřehy Dominika ŠmerdyMJ, Foto: archív podzimB l a n s k o - Na několik otázek, týkajících se jak klasického fotbalu, tak i úspěchů v malé kopané, odpovídal Dominik Šmerda.
22.10.Vítězství v Havlíčkově Brodu zařídili svými brankami Bednář a ChloupekHVB - BLA 0:2, 12.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Další tři body z venkovního hřiště získali blanenští fotbalisté v Havlíčkově Brodu. Utkání, netradičně hrané na umělé trávě, rozhodli svými parádními trefami David Bednář a Luboš Chloupek, kteří se shodně prosadili už v první půli. Náskok Blanska před druhými Rosicemi se po jejich zaváhání ve Ždírci zvýšil už na 10 bodů.
22.10.Dvojzápas s Frýdkem-Místkem přinesl blanenským dorostencům pouze bodMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Sobotní dopoledne na Údolní patřilo dorostencům, kteří se od 10:15 a 12:30 střetli s mužstvy Frýdku-Místku. Starší odehráli se svým soupeřem vyrovnanou partii, museli podstoupit spoustu osobních soubojů a v závěru byli blízko ke vstřelení branky, nicméně skóre zápasu zůstalo nezměněno - 0:0. Mladší držel po celou dobu utkání svými výbornými zákroky brankář Kubín, ale ani on nezabránil porážce 1:4.
19.10.Dorostence čekají doma duely s Frýdkem-Místkem, muži vyrazí v neděli do Havlíčkova BroduMJB l a n s k o -Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům. Od 10:15 a 12:30 sehrají starší a mladší dorostenci zápasy s Frýdkem-Místkem. Muži cestují v neděli do Havlíčkova Brodu, kde utkání začíná už ve 14:30.
15.10.V utkání dvou odlišných poločasů zvítězili Blanenští v poměru 4:0BLA - BRE 4:0, 11.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - 11. výhra v Moravskoslezské divizi D se zrodila na Údolní v souboji s Břeclaví. Svěřenci trenéra Koloucha dlouho hledali recept na defenzívu soupeře a potýkali se s nepřesnou kombinací. Čtyřgólovou druhou půli odstartoval svou trefou Jiří Huška, poté se k němu přidal dvěma zásahy Mohamed Traore a nakonec vítězství pečetil kapitán David Bednář.
12.10.Muži proti Břeclavi na Údolní, žáci proti Pohořelicím v dopoledních hodinách na Mlýnské! MJB l a n s k o - Jak muži, tak i žáci se v sobotním fotbalovém programu představí na blanenských trávnících. Muže čeká na Údolní souboj s 11. týmem Moravskoslezké divize D Břeclaví. Proti žákům se postaví družstva z Pohořelic.
9.10.KARTIČKY HRÁČŮ!INFOB l a n s k o - Vážení trenéři, vedoucí, dobrý den. Poprosím vás o připomenutí přeposláním informace všem příslušníkům vašeho týmu.
8.10.Desátou divizní výhru vybojovali blanenští fotbalisté v PolnéPOL - BLA 1:2, 10.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Jubilejní 10. vítězství v této sezóně se zrodilo na Vysočině. Slavoj Polná prožila v uplynulém týdnu velký pohárový zápas s pražskou Spartou a ještě v neděli hostila 1. mužstvo Moravskoslezské divize D. Výsledek 2:1 pro blanenské barvy zařídili svými brankami Radim Dvořák a Ondřej Paděra.
5.10.Na Údolní se střetnou dorostenci s Valašským Meziříčím, muže v neděli čeká duel s PolnouMJB l a n s k o - Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům, kteří od 10:15 a poté 12:30 vyzvou družstva staršího a mladšího dorostu z Valašského Meziříčí. Muže čeká výlet na Vysočinu do Polné, žáci odehrají svá utkání rovněž v sobotu dopoledne na Lesné se Startem Brno.
4.10.V týmu panuje pozitivní atmosféra, shodují se David Bednář a Jiří HuškaMJB l a n s k o - Podzimní část fotbalové sezóny 2018/2019 ubíhá mílovými kroky. Do jejího konce zbývá blanenským hráčům už jen 6 kol, ve kterých změří síly s většinou mužstev ze spodní poloviny tabulky. Jak prozatím vypadá očima hráčů letošní divizní ročník a jaká je situace v týmu jsme se zeptali Davida Bednáře a Jířího Hušky.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu