Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

4.11.Blansko bude čelit nejlepší ofenzivě, v neděli hraje ve Velkém MeziříčíVEM - BLA 2:1, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Sérii dopoledních venkovních utkání uzavřou v neděli fotbalisté A týmu FK Blansko. V rámci 14. kola Moravskoslezské ligy se svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila představí ve Velkém Meziříčí. Domácí celek v tabulce okupuje 4. místo a se 40 vstřelenými brankami je nejproduktivnějším týmem soutěže.
7.11.Blansko proti nejlepší ofenzivě obstálo, na bodový zisk však nedosáhloVEM - BLA 2:1, 14.kolo | Boris HasaV. M e z i ř í č í / B l a n s k o - Solidní partii odehráli proti nejlepší ofenzivě v Moravskoslezské lize fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbořila na půdě Velkého Meziříčí v 11. minutě prohrávali již 2:0. Zásluhou Jana Koudelky vzápětí snížili, ale i přes několik šancí na obou stranách už se skóre do konce utkání nezměnilo.
8.11.V ofenzivě to chtělo více jednoduchosti, hodnotil porážku ve Velkém Meziříčí trenér ZbořilVEM - BLA 2:1, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: Miloš JandaV. M e z i ř í č í / B l a n s k o - Před deseti lety vedl tým Velkého Meziříčí v divizi D. Tentokrát trenér Zbyněk Zbořil usedl na lavičku hostů a sledoval jak jeho svěřenci srdnatě bojují proti nejlépe útočícímu týmu Moravskoslezské ligy. V rozhovoru došlo na rozbor utkání, ale také na hodnocení podzimní části.
8.11.Za výkon se nemusíme stydět, hodnotil zápas ve Velkém Meziříčí Jiří FloderVEM - BLA 2:1, 14.kolo | Boris HasaV. M e z i ř í č í / B l a n s k o - Brankář Jiří Floder čelil se svým mužstvem nejlepší ofenzivě soutěže. Překonat jej dokázal kanonýr Pavel Simr a záložník Eduard Smejkal. Všechny další šance strážce blanenské branky zneškodnil. Více o průběhu utkání v našem rozhovoru.
8.11.Určitě jsme mohli uhrát více bodů, říká Jakub ŠplíchalVEM - BLA 2:1, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: Miloš JandaV. M e z i ř í č í / B l a n s k o - Utkání ve Velkém Meziříčí zhodnotil také obránce Jakub Šplíchal, jemuž v prvním poločase dělal ve středu obrany parťáka David Müller a poté kapitán Lukáš Koláček. Blanenský odchovanec se také ohlédl za podzimní částí sezóny.
10.11.Fotbalový střelec, jenž nikdy nemá dost. Koudelka pálí do všech branek Robin Krutil, www.idnes.czB r n o / B l a n s k o - Nezáleží na rozměru hřiště, branek nebo míče. Blanenský úkaz Jan Koudelka sází góly do všeho, co má síť. Jeho zásahy v jedné sezoně se počítají v desítkách.
11.11.Poslední mistrovský zápas, Blansko se představí v HlučíněHLC - BLA 2:1, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Poslední mistrovský zápas v letošním roce sehrají o nadcházejícím víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřence trenéra Zbyňka Zbořila čeká cesta na Ostravsko. V sobotu se představí na půdě 5. týmu tabulky Hlučína.
13.11.Blansko v Hlučíně přišlo o vedení a vrací se s prázdnou HLC - BLA 2:1, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Miloš JandaH l u č í n / B l a n s k o - O nadějný výsledek se v posledním mistrovském zápase v tomto roce prali fotbalisté A týmu FK Blansko. V Hlučíně vedli svěřenci trenéra Zbořila po brance Luboše Chloupka do 76. minuty 1:0. Domácí však díky dvěma slepeným brankám skóre otočili a zvítězili 2:1.
13.11.Prohrát jsme neměli, říká po posledním letošním zápase trenér Zbyněk Zbořil HLC - BLA 2:1, 16.kolo | Boris HasaH l u č í n / B l a n s k o - Až do 76. minuty drželi jeho svěřenci naději na bodový zisk ze hřiště jednoho z týmů, který bojuje o čelo tabulky. Trenéra Zbyňka Zbořila porážka 2:1 v Hlučíně notně naštvala. Více o utkání i o podzimní části sezóny v pozápasovém rozhovoru.
13.11.Jsme hodně zklamaní, říká po derniéře kapitán Lukáš KoláčekHLC - BLA 2:1, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováH l u č í n / B l a n s k o - Za posledním mistrovským zápasem v letošním roce se ohlédl kapitán A týmu FK Blansko Lukáš Koláček. Ten stejně jako jeho spoluhráči prožíval velké zklamání, protože k vytouženému bodovému zisku nebylo daleko.
15.11.Nováček nezklamal, přesto bude jaro těžké Deník/Antonín ZabloudilB r n o / B l a n s k o - Před sezonou si dobře uvědomovali, že to jako nováček nebudou mít v Moravskoslezské fotbalové lize jednoduché. Jejich obavy se potvrdily částečně. Fotbalistům FK Blansko patří po podzimu čtrnáctá příčka, ale bodová ztráta není tak výrazná, aby se na jaře ještě nemohli poprat o udržení.
17.11.A tým vymění kopačky za brusle, v hokejovém utkání se představí ve VyškověBoris HasaB l a n s k o - Místo kopaček a chráničů nazují brusle a oblečou výstroj. Fotbalisté A týmu FK Blansko sehrají zítra přátelské utkání v hokeji proti fotbalistům Vyškova.
20.11.Fotbalisté stále čekají na dokončení hřiště. Na umělé trávě v Blansku netrénujíDeník/Jan CharvátB l a n s k o - Začátkem října byla na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka velká sláva. Blanenští otevírali fotbalové hřiště s umělou trávou, které nahradilo původní škvárovou plochu. Otevření nového areálu za čtyřiadvacet milionů korun však provázely také velké rozpaky a rozčarování. Stavební firma měla totiž skluz s dokončením prací a odstraněním vad.
22.11.V hokejovém zápase Vyškova s Blanskem padlo deset branek Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Netradičně na ledě změřili síly fotbalisté Vyškova a Blanska. V kombinované sestavě zvítězili hosté z Blanska poměrem 7:3.
23.11.Fotbalový podzim na Blanensku tradičně uzavře Memoriál Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - Jako již tradičně patří závěr podzimní části sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 19. ročník se odehraje tuto sobotu 26. listopadu ve sportovní hale na ulici Údolní.
27.11.Memoriál Dana Němce vyhráli fotbalisté FK BlanskoBoris HasaB l a n s k o - Tečku za fotbalovým podzimem na Blanensku tradičně napsal Memoriál Dana Němce, konaný ve sportovní hale na Údolní. Jeho vítězem se pro letošní rok stal domácí celek FK Blansko, který nenašel přemožitele a brankář Jiří Floder pustil za svá záda jedinou střelu.
28.11.Fotbal v hale mě baví, říká nejlepší střelec Memoriálu Jiří KratochvílBoris HasaB l a n s k o - Výbornými výkony se na 19. ročníku Memoriálu Dana Němce prezentoval blanenský odchovanec Jiří Kratochvíl. Ten si hru v hale a souhru se spoluhráči viditelně užíval a se šesti brankami se stal nejlepším střelcem turnaje.
29.11.Každé individuální ocenění potěší, říká nejlepší brankář Memoriálu Jiří FloderBoris HasaB l a n s k o - Jisté zákroky a klid mezi třemi tyčemi předváděl po celý průběh 19. ročníku Memoriálu Dana Němce brankář Jiří Floder. Ten v pěti utkáních inkasoval jedinou branku z kopačky boskovického Antonína Preče a získal tak ocenění nejlepší brankář turnaje.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu