Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 vyšly tyto články:

2.12.Pozvánka na víkendové akce v haleBoris HasaB l a n s k o - O nadcházejícím víkendu máte příležitost vidět v akci několik týmů FK APOS Blansko, které se představí v rámci halových turnajů.
5.12.Staří páni vybojovali v Jedovnicích 2. místoBoris HasaJ e d o v n i c e - V pořadí již 7. ročníku mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se zúčastnili bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team. Oproti loňskému roku si blanenští veteráni o jedno místo polepšili a skončili na druhém místě.
6.12.Nejmladší přípravky si mikulášskou užilyBoris HasaB l a n s k o - Příjemné odpoledne strávili v sobotu nejmladší přípravkáři FK APOS Blansko, které za jejich úsilí Mikuláš v poločase přátelského utkání náležitě odměnil.
12.12.Žáci přivezli z Legnice stříbrné medaileJan CharvátL e g n i c a / B l a n s k o – Jedeme na fotbalový turnaj do polské Legnice a přivezeme medaili. Tak nějak by se mohli před odjezdem loučit žáci z FK APOS Blansko.
13.12.Hokej skončil přestřelkouBoris HasaB l a n s k o - Celkem 18 branek padlo v hokejovém utkání, které v sobotu společně se svými bývalými spoluhráči či kamarády odehráli fotbalisté FK APOS Blansko.
21.12.Přípravka ovládla vánoční turnajZdeněk VeselýB r n o - V sobotu 18. 12. se přípravka FK APOS Blansko (r. 2000 a mladší) zúčastnila 3. vánočního halového turnaje pořádaného oddílem FC Svratka Brno.
24.12.Starší žáci obsadili v Bohunicích 2. místoMichal ŠenkeříkB o h u n i c e - Minulou sobotu se starší žáci zúčastnili předvánočního turnaje v Bohunicích.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu