19.04.2024 | 17:00

2

1

Novinky

Machala po prohře s Vyšehradem: Místo pojištění vedení se o výhru sami připravíme

06.12.2020
Blansko - Se svým mužstvem musel zkousnout další porážku, a to přesto, že po první půli Blansko vedlo a mělo hodně příležitostí, jak náskok navýšit. Jenže poslední poločas letošního roku se nakonec blanenskému mužstvu výsledkově nepovedl a výsledkem byla znovu prohra o jedinou branku.

Blansko neudrželo vedení a s podzimem se loučí porážkou

05.12.2020
Blansko - Poslední podzimní duel FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se nepotkal s úspěchem Blanska. Jihomoravští fotbalisté sice na Strahově vedli od 18. minuty, ale ve druhé půli nezvládli vedení udržet a dvakrát inkasovali. S podzimní částí F:NL se tak Blansko loučí porážkou. ZImu stráví svěřenci Oldřicha Machaly pravděpodobně na dvanácté pozici.

Poslední zápas podzimu. Blansko jede na Vyšehrad

04.12.2020
Blansko - Poslední utkání letošní FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY čeká Blansko v sobotu od 13:30 na pražském Strahově, kde jihomoravský celek přivítá poslední tým F:NL FC Slavoj Vyšehrad.

Marián Štrbák: Chybí nám střelba

03.12.2020
Blansko - Také do jedenáctého utkání sezóny vedl blanenské mužstvo jako kapitán. Ani obránce Marián Štrbák, který prozatím jako jediný hráč z pole nechyběl na hřišti ani minutu, však nedokázal zabránit další porážce.

Nedáváme góly, chybí nám důraz, má jasno Oldřich Machala po zápase s Ústím

03.12.2020
Blansko - Na rychle obdržený gól reagovalo jeho mužstvo zvýšenou aktivitou, díky které drželo míč na kopačkách prakticky celý zápas. Jenže, stejně jako v minulém utkání, ani tentokrát svěřenci Oldřicha Machaly nedokázali ze své převahy vytěžit vstřelnou branku, a tak odešli znovu poraženi.

Poslední domácí duel podzimu body nepřinesl, Blansko padlo s Ústím nad Labem

02.12.2020
Fotbalisté Blanska v posledním domácím utkání podzimu 2020 přivítali na svém hřišti ústeckou Armu. Ta se dostala na jihu Moravy do vedení po brance Braka, domácí odpověděli aktivitou a snahou o vyrovnání. Ta nakonec kulminovala ve druhé půli, brankář Tvrdoň však vychytal jak Šašinku, tak Lahodného, a po šikovně zahraném rohovém kopu Klusáka mu pomohla tyč. Branky se Machalovi svěřenci podruhé v řadě opět nedočkali, a tak Severočeši vezou domů nejtěsnější výhru 1:0.

Poslední domácí zápas podzimu, do Blanska míří Ústí nad Labem

01.12.2020
B l a n s k o - Jedenácté kolo F:NL přivede na Mlýnskou dalšího ze zvučných soupeřů - FK Ústí nad Labem. Tradiční klub druhé ligy přijíždí do Blanska z pozice pátého celku tabulky a určitě nebude chtít Blansku odevzdat body lacino. Zápas začíná ve 13:30.