1

Novinky

Větší tlak domácích vyústil v pohodlné vítězství, Blansko přehrálo Start 3:0

27.02.2019
B l a n s k o - V úterý 26. února v 18 hodin čekal na domácí tým FK Blansko přípravný duel se Startem Brno. Svěřenci trenéra Koloucha vstoupili do zápasu pozvolna, nicméně postupně přidávali na tlaku a nakonec soupeře jasně přehráli v kombinaci i výsledkově 3:0. Mezi střelce se zapsali Přerovský, Urbančok a Feik.

Blansko se Startem již v úterý na Mlýnské!

23.02.2019
B l a n s k o - Netradičně v úterý 26. února od 18 hodin se na Mlýnské představí blanenští muži. Soupeřem jim bude ambiciózní celek z brněnské Lesné TJ Start Brno, hrající krajský přebor Jihomoravského kraje. Doufejme, že zdraví hráčů na obou stranách vydrží a utkání se bude konat. Všichni fanoušci jste srdečně zváni.

Životní jubileum - Alexandr Malits ml.

21.02.2019
B l a n s k o - Krásné 50. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Lipůvky, Olešnice a především blanenského ČKD pan Alexandr Malits ml. Současnému masérovi A-mužstva a dlouholetému fotbalovému činovníkovi v klubu přeje vedení FK Blansko mnoho zdraví, štěstí, životních i pracovních úspěchů a také ještě spoustu radostných chvil u fotbalu.

Napsali o nás: Plní si třetiligový sen. Podnikatel Merta zlákal do Blanska hvězdy

19.02.2019
B l a n s k o - Stál za tišnovským fotbalovým „zázrakem“, jenže klub z Brněnska po neshodách s vedením před rokem z vlastní vůle opustil. Přestože v tu chvíli neplánoval další zapojení do fotbalu, nakonec jeho vášeň pro sport opět zvítězila. Nyní stojí úspěšný podnikatel Oldřich Merta za jiným „zázrakem“, tentokrát z Blanska – suverénním lídrem Moravskoslezské divize D. „Chci poznat atmosféru nejvyšší amatérské soutěže na Moravě,“ vzkázal Deníku Rovnost.

Starší dorost přehrál Protivanov vysoko 6:1

17.02.2019
B l a n s k o - V sobotu 16. února sehráli blanenští starší dorostenci přátelské utkání s muži Protivanova. Za nádherného počasí zvítězil výběr trenéra Veselého vysoko 6:1.

Obrat s Bystřicí byl střelecky v režii Ordoše, Blansko zvítězilo na Mlýnské 2:1

16.02.2019
B l a n s k o - Krásné počasí na Mlýnské provázelo čtvrtý přípravný zápas blanenských mužů v zimní přípravě 2019. Mužstvo domácích nezačalo dobře, když už v páté minutě inkasovalo, dvěma brankami Ordoše v druhém poločase však strhlo vítězství na svou stranu. Zápas poznamenala také situace v 70. minutě, kdy se nepříjemně zranil jeden z Bystřických.

Víkendový program družstev FK Blansko

13.02.2019
B l a n s k o - Čtvrtý víkend přátelských duelů nabídne na umělé trávě na Mlýnské zápasy mužů, dorostenců i starších žáků. Pojďme se podívat, jací soupeři do Blanska dorazí a v jakých časových sledech se budou utkání konat.

Divoké utkání získali Blanenští na svou stranu a slaví vítězství 7:5

09.02.2019
B l a n s k o - Sobotní utkání mezi muži Blanska a juniorkou Zbrojovky Brno nabídlo velmi rychlou a pohlednou hru z obou stran. Za velmi početné divácké kulisy (odhadem alespoň 200 diváků) bylo k vidění 12 branek, přičemž domácí zvítězili 7:5 a připsali si druhou výhru v rámci zimní přípravy.

Do Blanska zavítají družstva Zbrojovky Brno!

08.02.2019
B l a n s k o - V sobotu 9. února bude na umělé trávě na Mlýnské poměrně rušno. Od 11 do 15 hodin budou sehrány zápasy, ve kterých bude účinkovat domácí FK Blansko proti dvěma mužstvům FC Zbrojovky Brno. Jaký bude program sobotních duelů?

Napsali o nás: Do fotbalového Blanska přichází 58 prvoligových gólů. S kanonýrem Ordošem

05.02.2019
B l a n s k o - Před zahájením zimní přípravy suverénní lídr fotbalové divize FK Blansko avizoval, že významné posily přivede až v létě. „Samozřejmě, kdyby se naskytlo něco mimořádně zajímavého, tak bychom určitě reagovali ihned,“ nechal si tehdy „otevřená vrátka" trenér Tomáš Kolouch. A tato situace tento týden nastala.

Spravená chuť v domácím prostředí! Blansko porazilo v přípravném utkání Boskovice 6:2

03.02.2019
B l a n s k o - Po úvodní porážce na půdě Vyškova čekal na blanenský tým druhý soupeř v rámci přípravy na jarní část Moravskoslezské divize D. A-tým Boskovic dorazil posilněn výhrou 5:0 z utkání s Bystrcí, nicméně domácím gólově konkuroval jen v průběhu prvního poločasu, který skončil remízou 2:2. V druhé půli Blanenští soupeře přestříleli a především vsítili hned čtyří branky, čímž stanovili konečné skóre na 6:2. Další utkání čeká na svěřence trenéra Koloucha příští sobotu, kdy znovu na domácí umělé trávě změří síly s juniorkou Zbrojovky Brno.