1

Novinky

Festival šancí rozhodla Schneiderova standardka, Blansko udolalo Vrchovinu

27.03.2016
B l a n s k o - Dlouho odolávala Vrchovina na stadionu na Údolní útočným výpadům fotbalistů FK Blansko. Duel 19. kola divize D nakonec rozhodla až branka Františka Schneidera ze 77. minuty. Dvougólové vítězství domácích pak v nastavení pečetil Tomáš Jarůšek.

Poprvé v tomto roce na domácí půdě, Blansko hostí na Údolní Vrchovinu

24.03.2016
B l a n s k o - Poprvé před domácím publikem se v jarní části divize D představí fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila hostí v sobotu od 15:00 na stadionu na Údolní celek SFK Vrchovina.

Mladší dorost zahájil jaro vítězně, doma přehrál Velké Meziříčí

23.03.2016
B l a n s k o - Vítězstvím 5:0 vstoupili do jarní části sezóny mladší dorostenci FK Blansko. Svěřenci trenéra Veselého o tříbodovém zisku rozhodli ve druhém poločase.

Miloš Krabička slaví životní jubileum

22.03.2016
B l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 70 let dožívá legenda FK Blansko, bývalý hráč a funkcionář Spartaku Metra Blansko pan Miloš Krabička.

Převládají perfektní pocity, říká o premiéře v blanenském dresu Lukáš Koláček

22.03.2016
R o s i c e / B l a n s k o - Úspěšnou premiéru v dresu A týmu FK Blansko prožil v zápase na hřišti Rosic Lukáš Koláček. Ten na postu stopera sváděl hodně soubojů s domácím kanonýrem Malatou a ve druhé půli také s vysokým Huškou. Nejen o nich byla řeč v pozápasovém hodnocení.

Hodně nám pomohl Momo, říká po výhře v Rosicích Petr Gromský

22.03.2016
R o s i c e / B l a n s k o - Úvodní jarní vítězství v Rosicích zhodnotil také Petr Gromský. Ten v prvním poločase svedl několik soubojů s bývalým spoluhráčem Petrem Šípem. Blanenský obránce také ocenil přínos Mohameda Traorého.

Atmosféra v kabině je skvělá, pochvaloval si po premiéře Mohamed Traoré

21.03.2016
R o s i c e / B l a n s k o - Sestavu A týmu FK Blansko v zápase na hřišti Rosic okořenil díky farmářské spolupráci s Tišnovem guinejský útočník Mohamed Traoré. Ten poprvé v kariéře okusil kvalitu divize a výrazně se podílel na vítězství 4:3, když dvě branky vstřelil a na jednu přihrál. Z původního anglického rozhovoru vám přinášíme jeho český přepis.

Byl to nadstandardní divizní zápas, říká po výhře v Rosicích trenér Zbořil

21.03.2016
R o s i c e / B l a n s k o - Spokojen s výkonem svých svěřenců i s celkovou kvalitou utkání byl po jarní premiéře blanenský trenér Zbyněk Zbořil. Jeho svěřenci se v útoku prosadili čtyřikrát a vypracovali si i další šance. Zápas v Rosicích zhodnotil trenér A týmu pro klubovou televizi.

Blansko zažilo úspěšný vstup do jara, v ofenzivním představení přestřílelo Rosice

20.03.2016
R o s i c e / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko vykročili do jarní části sezóny pravou nohou. Svěřenci Zbyňka Zbořila zvítězili na hřišti Slovanu Rosice v divácky atraktivním utkání 4:3. Na třech brankách se podílel guinejský útočník Mohamed Traoré, který oblékl blanenský dres díky farmářské spolupráci s Tišnovem.

Jsem přesvědčený, že blanenští diváci se mají na jaře na co těšit, říká předseda klubu Jiří Crha

18.03.2016
B l a n s k o - Jarní část sezóny je tu a my jsme proto vyzpovídali nejvyššího představitele vedení klubu. Jaké jsou cíle A týmu pro nejbližší období v rozhovoru prozradí předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha.

Když budeme zdraví, tak věřím, že se na náš fotbal bude dát dívat, říká trenér Zbořil

18.03.2016
B l a n s k o - Poprvé od svého návratu na lavičku A týmu FK Blansko povede mužstvo v mistrovském utkání. Trenér Zbyněk Zbořil v rozhovoru před úvodním zápasem jarní části divize D v Rosicích hodnotí průběh přípravy, představuje nové hráče a nastiňuje plány směrem k sezóně.

Divizní jaro startuje, Blansko se na úvod představí v Rosicích

18.03.2016
B l a n s k o - Zimní fotbalová přestávka je minulostí. O nadcházejícím víkendu započnou jarní boje v divizi D. Fotbalisté A týmu FK Blansko se v rámci 18. kola představí na hřišti 13. celku tabulky Slovanu Rosice, který vede jejich bývalý trenér Michal Kugler.

FOTOCOUFAL mediálním partnerem klubu

17.03.2016
B l a n s k o - Novým mediálním partnerem FK Blansko pro jarní část letošní sezóny se stal brněnský profesionální fotograf Petr Coufal.

Kádr A týmu pro jarní část Moravskoslezské divize, skupiny D

16.03.2016
B l a n s k o - Již tuto sobotu 19. března vstoupí do jarních odvet v rámci divize D fotbalisté A týmu FK Blansko. Kádr trenéra Zbyňka Zbořila čítá šestnáct hráčů do pole a dva brankáře. Nejvýraznější posilou je zkušený záložník František Schneider.

Souhrn zimní přípravy A týmu

16.03.2016
B l a n s k o - Sobotním přípravným utkání s Moravskou Slavií završili fotbalisté A týmu FK Blansko letošní zimní přípravu. Během ní sehráli svěřenci trenéra Zbořila 11 utkání, do kterých zasáhlo 26 hráčů. Více již v článku.