1

Novinky

Třetí jarní pokus, Blansko hostí na Údolní Kroměříž

31.03.2017
B l a n s k o - Třetí pokus o první jarní vítězství budou mít o víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila hostí v sobotu od 15:30 na stadionu na Údolní dalšího konkurenta v boji o záchranu Hanáckou Slavii Kroměříž.

Takových soubojů jsou ve vápně desítky, říká o penaltovém momentu Ladislav Hanuš

28.03.2017
U n i č o v / B l a n s k o - Blanenská defenziva ještě nebyla na jaře překonána. Alespoň ne ze hry. A zásluhu na tom má i její nový člen Ladislav Hanuš, který se v zápase na půdě Uničova prezentoval velmi dobrým výkonem. K jeho smůle byl i v klíčovém okamžiku utkání, po kterém následovala penalta ve prospěch Uničova.

Nemůžeme si dovolit nedávat penalty, mrzelo po prohře v Uničově trenéra Zbořila

28.03.2017
U n i č o v / B l a n s k o - Hodně smutný byl po zápase v Uničově trenér A týmu Zbyněk Zbořil. Jeho svěřenci odehráli proti vedoucímu týmu velmi slušnou partii. O bodový zisk je připravily pokutové kopy. Vlastní neproměněný a soupeřům proměněný.

Penaltová loterie pro Uničov, Blansko odjíždí ze hřiště lídra s prázdnou

26.03.2017
U n i č o v / B l a n s k o - Blízko bodovému zisku byli na půdě vedoucího týmu Fortuna MSFL fotbalisté A týmu FK Blansko. V prvním poločase však neproměnil pokutový kop Štěpán Kolařík, zatímco domácí Radoslav Juřátek ve druhé ano, což znamenalo těsnou prohru 1:0.

Blansko čeká souboj s lídrem, v neděli se představí v Uničově

23.03.2017
B l a n s k o - První venkovní zápas v letošním roce odehrají o víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. V rámci 18. kola Fortuna Moravskoslezské ligy čeká svěřence trenéra Zbyňka Zbořila cesta do Uničova, kde se střetnou s aktuálním lídrem tabulky.

Vzpomínka na Rudolfa Šebelu

21.03.2017
B l a n s k o - 1. února 2017 nás navždy opustil po dlouhé nemoci ve věku nedožitých 70 let dlouholetý fanoušek, funkcionář a zejména komentátor sportovních akcí ve městě Blansku pan Rudolf Šebela.

Chybělo kousek štěstí, říká o svých šancích Lukáš Koláček

19.03.2017
B l a n s k o - Kapitán A týmu Lukáš Koláček z pozice obránce brankám především zabraňuje. Ve druhém poločase utkání s Mohelnicí se však dostal do dvou šancí. Při první hostům pomohla tyčka, ve druhém případě zase jeho zakončení odvraceli až na brankové čáře.

Zklamalo mě tempo zápasu, hodnotil jarní premiéru trenér Zbořil

19.03.2017
B l a n s k o - V úvodním jarním utkání třetiligové sezóny si fotbalisté FK Blansko připsali na své konto druhou remízu. Trenéra Zbyňka Zbořila mrzely po duelu s Mohelnicí neproměněné šance jeho svěřenců a také tempo, v jakém bylo utkání sehráno.

Blansko zahájilo jarní část sezóny domácí remízou s Mohelnicí

18.03.2017
B l a n s k o - Remízou 1:1 zahájili jarní boje ve Fortuna Moravskoslezské lize fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřence trenéra Zbyňka Zbořila poslal již v 9. minutě do vedení Jan Minx. Na jeho trefu stačili hosté odpovědět o chvíli později z pokutového kopu Fialou. Další šance zůstaly na obou stranách nevyužity.

Josef Chuděj slaví životní jubileum

17.03.2017
B l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 70 let dožívá legenda FK Blansko, bývalý hráč a funkcionář Spartaku ČKD Blansko pan Josef Chuděj.

Fotbalové jaro startuje, Blansko na úvod hostí Mohelnici

16.03.2017
B l a n s k o - Zimní fotbalová přestávka je minulostí. O nadcházejícím víkendu znovu otevře své brány Moravskoslezská liga. Fotbalisté FK Blansko hostí v rámci jejího 17. kola v sobotu 18. března od 15:00 na umělé trávě stadionu na Mlýnské celek FK Mohelnice.

Kádr A týmu pro jarní část Fortuna Moravskoslezské ligy

15.03.2017
B l a n s k o - Již tuto sobotu 18. března zahájí jarní část sezóny fotbalisté A týmu FK Blansko. Kádr trenéra Zbyňka Zbořila čítá patnáct hráčů do pole a tři brankáře. Novými posilami jsou Jindřich Stehlík a Ladislav Hanuš. Dlouhodobě zraněn je útočník Jaromír Motyčka.

Úvodní zápas proti Mohelnici sehraje A tým na umělé trávě na Mlýnské!

14.03.2017
B l a n s k o - O nadcházejícím víkendu odstartují pro A tým FK Blansko jarní boje ve Fortuna Moravskoslezské lize. Zápas 17. kola proti týmu FK Mohelnice sehrají svěřenci trenéra Zbořila na umělé trávě stadionu na Mlýnské v sobotu 18. března od 15:00.

Napsali o nás: Generálka na záchranářské jaro vyšla. Blansko přehrálo divizního lídra

13.03.2017
B l a n s k o - Dvěma góly v prvním poločase položil blanenský záložník Jakub Kučera základ k vysoké výhře 4:1 nad divizním Hodonínem. Blansko tak úspěšně zvládlo generálku před začátkem jarního třetiligového kolotoče, ve kterém bude usilovat o záchranu.

Pevně věřím v záchranu Blanska, říká dvougólový střelec Jakub Kučera

12.03.2017
B l a n s k o - Velmi dobrým výkonem se v generálce prezentoval Jakub Kučera. Záložník brněnské Zbrojovky, který bude i na jaře oblékat blanenský dres, dvakrát skóroval, další šance svým spoluhráčům připravil a na konci byl i blízko hattricku.