Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.V neděli s odhodláním proti Slovácku BSOB - BLA 5:1, 24.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další soupeř ze špičky divizní tabulky čeká o víkendu fotbalisty FK APOS Blansko. Ti se tentokrát představí v neděli od 10:15 na hřišti 1. FC Slovácka B.
29.4.Hráč 23. kola: Martin SehnalBLA - ZNS 1:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola jste mohli vybírat tři nejlepší hráče Blanska po utkání se Žďárem nad Sázavou. Již potřetí na jaře se z vítězství raduje Martin Sehnal.
28.4.Výhru B týmu režírovali Němec s PernicouLET - BLB 0:3, 19.kolo | Tomáš VachL e t o v i c e / B l a n s k o - Další jednoznačné vítězství si na své konto připsali fotbalisté FK APOS Blansko B. Tentokrát si svěřenci Tomáše Šenka odvezli tři body z Letovic.
28.4.Ptejte se: Roman ŠindelkaBoris HasaB l a n s k o - Vstup do jarní části divize se fotbalistům FK APOS Blansko povedl. Radost z něj má samozřejmě také trenér Roman Šindelka, který v zimě tým převzal a prozatím s ním úspěšně kráčí za záchranou.
24.4.Sehnal opět úřadoval, Blansko - Žďár 1:0BLA - ZNS 1:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Třetí vítězství v jarní části divize si na své konto připsali fotbalisté FK APOS Blansko. Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl utkání ve 47. minutě svým pátým jarním gólem kanonýr Martin Sehnal.
23.4.Soupeř ze silné trojky, Blansko hostí ŽďárBLA - ZNS 1:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Tým ze špičky tabulky přivítají v sobotu na domácí půdě fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude v rámci 23. kola FC Žďas Žďár nad Sázavou, který aktuálně okupuje 3. místo.
23.4.Do kabiny určitě nějaké prémie vypíšu, říká Jan ZichBLA - ZNS 1:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Speciální motivaci bude v sobotním utkání mít obránce FK APOS Blansko Jan Zich. Ten ve Žďáře dělal své první fotbalové krůčky a byl v jeho kádru také v předloňské sezóně, v níž Žďár a Blansko soupeřili o postup do MSFL.
22.4.Hráč 22. kola: Karel ŠvancaraVYK - BLA 1:0, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Kvalitní výkon podložený několika výtečnými zákroky neunikl pozornosti diváků, kteří v anketě Hráč 22. kola zvolili jako vítěze brankáře Karla Švancaru.
21.4.Pozvánka na sobotní fotbalový denBoris HasaB l a n s k o - Hodně rušno bude v sobotu na fotbalovém stadionu na Údolní. Diváci budou moci postupně shlédnout utkání žáků, starých pánů i mužů.
19.4.Výhru B týmu nad Sloupem zařídil HanskutBLB - SLP 1:0, 18.kolo | Tomáš VachB l a n s k o - Nejtěsnějším rozdílem porazili v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko B celek Sloupu. V 73. minutě zisk tří bodů zajistil přesnou dorážkou Michal Hanskut.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Dnešním dnem uplynuly dva roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.A tým poprvé na jaře bez bodového ziskuVYK - BLA 1:0, 22.kolo | Boris HasaV y š k o v - Až ve čtvrtém utkání jarní části divize vyšli fotbalisté FK APOS Blansko bodově naprázdno. O nejtěsnější porážce 1:0 rozhodl domácí Vyškov ve 30. minutě zásluhou přesné trefy Kopřivy.
16.4.Úspěch žákovských výběrů OFS BlanskoJiří SychraB l a n s k o - Ve finále meziokresního turnaje žákovských výběrů OFS konaném na hřištích ve Vojkovicích a Židlochovicích blanenští reprezentanti opět dokázali, že jsou největším konkurentem výběru Brna v celém Jihomoravském kraji.
15.4.Hráč 21. kola: Martin Sehnal BLA - TRE 3:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola jste mohli do čtvrtečního večera hlasovat o nejlepšího hráče utkání Blansko - Třebíč. Podruhé za sebou vyhrál útočník Martin Sehnal.
15.4.Další důležitý zápas, Blansko se představí ve VyškověVYK - BLA 1:0, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Potvrdit vydařený vstup do jarní části soutěže chtějí ve 22. kole divize fotbalisté FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šindelky se tentokrát představí v neděli od 16 hodin na hřišti Vyškova.
13.4.Luděk Pernica si odbyl ligový debutBoris HasaB l a n s k o - Po delší době má blanenský fotbal opět svého zástupce v nejvyšší fotbalové soutěži. V nedělním utkání 24. kola Gambrinus ligy FK Příbram - 1. FC Brno si svůj debut odbyl 19letý odchovanec ASK Blansko Luděk Pernica.
12.4.Víkendové výsledky mládežeBoris Hasa a trenéři mládežeB l a n s k o - O víkendu bojovaly o body také mládežnické týmy FK APOS Blansko. V derby proti Boskovicím byl úspěšný pouze mladší dorost, žákovské týmy bodovaly naplno. (Foto z utkání staršího dorostu, autor: Lubomír Slezák)
11.4.Výhru nad Třebíčí zařídil kanonýr SehnalBLA - TRE 3:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ze tří utkání vytěžili fotbalisté FK APOS Blansko 7 bodů. Tentokrát si svěřenci trenéra Šindelky vyšlápli na 4. celek tabulky Třebíč, kterou po zlepšeném výkonu ve druhém poločase a díky dvěma brankám Martina Sehnala zdolali 3:1. (FOTO: Deník/Jan Charvát)
11.4.B tým po srdnatém výkonu vyhrál ve VískáchVIS - BLB 1:3, 17.kolo | Tomáš VachV í s k y / B l a n s k o - Pouze v 11 lidech odjel k mistrovskému utkání do Vísek B tým. I přes tento fakt dokázali svěřenci trenéra Šenka vyhrát 3:1 a bez porážky suverénně vedou okresní přebor.
9.4.Boj o záchranu pokračuje, do Blanska zavítá TřebíčBLA - TRE 3:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé v jarní části divize se domácím divákům představí fotbalisté FK APOS Blansko. V sobotu od 15:30 bude soupeřem svěřenců trenéra Šindelky aktuálně 4. celek tabulky HFK Třebíč.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu