1

Novinky

Blansko na první máj zavítá do Pelhřimova

29.04.2011
B l a n s k o – V pořadí již 23. kolo divize, skupiny D je na programu o tomto víkendu. Fotbalisté FK APOS Blansko budou o body bojovat v neděli na půdě aktuálně 5. týmu tabulky, FK Pelhřimova.

Hráč 22. kola: Michal Hájek

28.04.2011
B l a n s k o - Podruhé za sebou ovládl anketu Hráč kola Michal Hájek. Blanenský záložník v zápase s Konicí vstřelil svoji první branku v sezóně, která znamenala po 356 minutách ukončení střeleckého půstu.

Starší žáci se s Vyškovem rozešli bez branek

26.04.2011
B l a n s k o - V 18. kole krajského přeboru remizovali starší žáci na domácí půdě s B týmem SK ROSTEXu Vyškov 0:0.

Mladší dorost prohrál se Slatinou

26.04.2011
B l a n s k o - Teprve podruhé v celém soutěžním ročníku vyšli bodově naprázdno mladší dorostenci. Svěřenci trenéra Stupky prohráli se Slatinou na jejím hřišti těsně 3:2. Stínem utkání bylo zranění Michala Zouhara, který si zlomil klíční kost.

B tým poprvé na jaře na body nedosáhl

26.04.2011
B l a n s k o - Až ve čtvrtém jarním utkání vyšli bodově naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko B. Svěřenci Trenéra Jančiara prohráli na hřišti Kunštátu 2:0.

Střelecký půst protržen, čekání na výhru pokračuje

24.04.2011
B l a n s k o - Po 357 minutách skončila střelecká impotence fotbalistů FK APOS Blansko. V záchranářském duelu s Konicí se již v 6. minutě prosadil Michal Hájek, ani jeho branka však nestačila na zisk tří bodů. Po remíze 2:2 zůstávají Blanenští na chvostu tabulky a na vítězství čekají již čtyři kola.

Blansko musí s Konicí protrhnout střelecký půst

22.04.2011
B l a n s k o – Důležité úkoly čekají v zítřejším domácím utkání 22. kola divize D fotbalisty FK APOS Blansko. Protrhnout střelecký půst, který trvá již 351 minut a porazit v důležitém záchranářském souboji souseda z tabulky, tým Sokola Konice.

Jiří Oulehla: Náš výkon rozhodně nebyl špatný

20.04.2011
B l a n s k o - Poprvé v sezóně nastoupil v základní sestavě obránce Jiří Oulehla. Ten ještě na podzim oblékal dres Rosic, na jejichž půdě Blansko prohrálo 1:0.

Starší žáci prohráli v Moravském Krumlově

19.04.2011
B l a n s k o - V 17. kole krajského přeboru starší žáci FK APOS Blansko prohráli na půdě druhého týmu tabulky 3:1. Všechny branky padly ve druhém poločase.

B tým získal cenný skalp, porazil lídra

18.04.2011
B l a n s k o - Cenný skalp v podobě vítězství nad lídrem tabulky získali fotbalisté FK APOS Blansko B. Na domácím hřišti svěřenci trenéra Jančiara díky brance Bezděka porazili Tišnov 1:0

Vzpomínka na Jana Adámka

18.04.2011
B l a n s k o - Dnešním dnem uplynuly tři roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.

Cenný bod uzmul Blansku v závěru Novák

17.04.2011
R o s i c e - Potřetí v řadě vyšli bodově i střelecky naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko. Na půdě Rosic byli svěřenci Tomáše Šenka blízko zisku jednoho bodu, o který však přišli v 85. minutě, když se po standardní situaci prosadil střídající Novák.

Mladší dorost přestřílel Tasovice

17.04.2011
B l a n s k o - Hokejovým výsledkem 5:3 skončilo mistrovské utkání mladších dorostenců. Ti porazili Tasovice 5:3, střelecky se blýskl Martin Ševčík, autor 4 branek.

Starší dorost udolal Tasovice po změně stran

17.04.2011
B l a n s k o - Až dík přesnější koncovce ve druhém poločase porazili starší dorostenci Tasovice 4:0 a zaznamenali tak šestou výhru v řadě. Stínem utkání je zranění Adama Zavorala, který byl s otřesem mozku převezen do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení.

Hráč 20. kola: Michal Hájek

15.04.2011
B l a n s k o - Také po domácím utkání s Bystrcí jste mohli hlasovat v tradiční anketě Hráč kola pro tři nejlepší blanenské hráče. Vítězem se tentokrát stal Michal Hájek.