Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.V neděli souboj s lídrem, Blansko zajíždí do VyškovaVYK - BLA 2:0, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Hodně tvrdý oříšek čeká v 19. kole divize D fotbalisty FK APOS Blansko. V neděli od 15:30 se na venkovní půdě střetnou s lídrem tabulky, týmem SK ROSTEX Vyškov.
1.4.Hráč 18. kola: Miroslav JelínekBLA - NAP 2:1, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V naší pravidelné anketě Hráč kola jste mohli volit tři nejlepší hráče Blanska v utkání proti Napajedlům. Vítězem se stal útočník Miroslav Jelínek.
3.4.B tým pod novým trenérem zahájil jaro vítězněBLB - IVH 3:0, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězně vstoupili do jarní části 1. B třídy fotbalisté FK APOS Blansko B. Na domácí půdě pod vedením nového trenéra Romana Jančiara zdolali Ivanovice na Hané v poměru 3:0.
3.4.Blansko na půdě lídra na body nedosáhloVYK - BLA 2:0, 19.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko prohráli v 19. kole na půdě vedoucího celku divize D ROSTEXU Vyškov 2:0. I přesto, že svěřenci Tomáše Šenka na bodový zisk nedosáhli, se za předvedený výkon v žádném případě nemusí stydět.
3.4.Mladší dorost deklasoval Židenice na jejich hřišti ŽID - BLA 0:7, 15.kolo | Jaroslav MatuškaB r n o / B l a n s k o - Suverénním vítězstvím v poměru 7:0 na hřišti soupeře vstoupili do jarních bojů v krajském přeboru mladší dorostenci FK APOS Blansko.
4.4.Starší dorostenci start do jara zvládli s přehledemŽID - BLA 0:5, 15.kolo | Jiří PokojB r n o / B l a n s k o - Také starší dorostenci FK APOS Blansko vstoupili do jarní části krajského přeboru vysokým vítězstím nad Židenicemi. Spokojenost z výsledku však trenéru Pokojovi kalí zranění klíčových hráčů.
5.4.Nezvládnuté rohové kopy připravili starší žáky o bodySAB - BLA 2:1, 15.kolo | Michal ŠenkeříkH o d o n í n / B l a n s k o - Dva neubráněné rohové kopy připravili starší žáky FK APOS Blansko o zisk bodů na půdě Hodonína - Šardic B.
7.4.Roman Jančiar: Chci v B mužstvu utvořit dobrou partuBoris HasaB l a n s k o - Novým trenérem B mužstva FK APOS Blansko se v zimní přestávce stal Roman Jančiar, který svoji hráčskou kariéru startoval v Železárnách Prostějov. V prvním rozhovoru nový trenér také blíže rekapituluje nejen svoji fotbalovou minulost.
8.4.Další bitva o šest bodů, Blansko hostí BystrcBLA - BYS 0:4, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Dalšího soupeře se shodným ziskem bodů přivítají zítra na domácí půdě fotbalisté FK APOS Blansko. V rámci 20. kola divize D hostí svěřenci Tomáše Šenka na stadionu na Údolní tým FC Dosta Bystrc - Kníničky.
10.4.Nezasloužený debakl se zrodil v poslední desetiminutovceBLA - BYS 0:4, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Krutou porážkou 0:4 skončilo utkání 20. kola divize D, ve kterém fotbalisté FK APOS Blansko podlehli stále se zlepšující Bystrci 0:4. O výsledku se rozhodovalo v samotném závěru zápasu, který se Blansku vůbec nepovedl.
12.4.B tým ztratil proti Svratce dva bodySVB - BLB 3:3, 16.kolo | Roman JančiarB r n o / B l a n s k o - Remízou 3:3 skončilo utkání 16. kola 1. B třídy, skupiny A, ve kterém fotbalisté FK APOS Blansko B hráli na půdě Svratky Brno. Svěřenci trenéra Jančiara se dostali do tříbrankového vedení, o které nakonec přišli a museli se spokojit se ziskem jednoho bodu.
12.4.Mladší dorost potvrdil úspěšný vstup do jaraSAB - BLA 0:3, 16.kolo | Jaroslav MatuškaH o d o n í n / B l a n s k o - K zápasům 16. kola krajsého přeboru dorostu odcestovali blanenští dorostenci do Hodonína, kde se utkali s "béčkem" zdejšího dorostu, jehož A tým je účastníkem MSDL.
13.4.Starší žáci poprvé na jaře vyhráliBLA - VES 4:0, 16.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Premiérové vítězství v jarní části krajského přeboru zaznamenali starší žáci FK APOS Blansko. Na domácí půdě porazili svěřenci trenéra Šenkeříka Veselí nad Moravou 4:0.
13.4.Starší dorost potvrdil pozici lídra i v HodoníněSAB - BLA 0:1, 16.kolo | Jiří Pokoj st.H o d o n í n / B l a n s k o - Ve druhém venkovním utkání po sobě dokázali starší dorostenci získat všechny body a tabulku krajského přeboru vedou již o pět bodů.
15.4.Blansko se v Rosicích pokusí překvapit ROS - BLA 1:0, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další boj o důležité body v cestě za záchranou čeká v neděli fotbalisty FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šenka se tentokrát představí na hřišti celku FC Slovan Rosice.
15.4.Hráč 20. kola: Michal HájekBLA - BYS 0:4, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Také po domácím utkání s Bystrcí jste mohli hlasovat v tradiční anketě Hráč kola pro tři nejlepší blanenské hráče. Vítězem se tentokrát stal Michal Hájek.
17.4.Starší dorost udolal Tasovice po změně stran BLA - TAS 4:0, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Až dík přesnější koncovce ve druhém poločase porazili starší dorostenci Tasovice 4:0 a zaznamenali tak šestou výhru v řadě. Stínem utkání je zranění Adama Zavorala, který byl s otřesem mozku převezen do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení.
17.4.Mladší dorost přestřílel TasoviceBLA - TAS 5:3, 17.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Hokejovým výsledkem 5:3 skončilo mistrovské utkání mladších dorostenců. Ti porazili Tasovice 5:3, střelecky se blýskl Martin Ševčík, autor 4 branek.
17.4.Cenný bod uzmul Blansku v závěru NovákROS - BLA 1:0, 21.kolo | Boris HasaR o s i c e - Potřetí v řadě vyšli bodově i střelecky naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko. Na půdě Rosic byli svěřenci Tomáše Šenka blízko zisku jednoho bodu, o který však přišli v 85. minutě, když se po standardní situaci prosadil střídající Novák.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Dnešním dnem uplynuly tři roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu