Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.4.Starší dorost vybojoval v Otrokovicích remízuOTR - BLA 2:2, 17.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB l a n s k o - Starší dorostenci FK Blansko v rámci 17. kola divize D sehráli utkání na půdě Viktorie Otrokovice. Po poločasovém vedení 1:0 nakonec svěřenci Petra Stupky uhráli remízu 2:2, když se o branky postarali Šafařík a v závěru Trávníček.
3.4.Mladší dorost zvítězil v OtrokovicíchOTR - BLA 1:3, 17.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko v rámci 17. kola divize D vybojovali na půdě Otrokovic tři body po vítězství 3:1, když o branky se postarali O. Zmeko, Kratochvíl a Semchuk.
3.4.Fotbal na jihu Moravy ohrožuje třetí odkladMichal Čejka - Brněnský DeníkB r n o - Dvakrát už na jihu Moravy odložil start nižších fotbalových soutěží sníh a mráz. Hráče ani funkcionáře ovšem ani ve středu pohled z okna nepotěšil. V ohrožení je i třetí jarní kolo krajského přeboru stejně jako několik stovek zápasů od dospělých po žáky.
4.4.Měl jsem strašně špatný pocit, řekl po utkání s Blanskem Michal KuglerBLA - BYS 1:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Pikantní bylo poslední přípravné utkání fotbalistů FK Blansko proti Dostě Bystrc, za kterou v současné době nastupují tři bývalí hráči Blanska a koučuje je ji na podzim ještě trenér A týmu Michal Kugler.
4.4.Start fotbalového jara opět odložen | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Na start fotbalového jara si budou muset příznivci krajského fotbalu na Jižní Moravě ještě minimálně týden počkat. Výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu dnes rozhodl o odložení všech víkendových mistrovských utkáních
5.4.Program přípravných utkání FK BlanskoBLA - SBC 7:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po dalším odkladu krajského přeboru, 1.B třídy, skupiny A i dorostenecké divize D přinášíme přehled víkendových přípravných utkání týmů mužů a dorostů FK Blansko.
7.4.Blansko si proti Soběšicím zastříleloBLA - SBC 7:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli místo odloženého 18. kola krajského přeboru přátelské utkání s druhým celkem 1.B třídy, skupiny A Soběšicemi. Svěřenci kouče Hajského v něm zvítězili 7:1.
12.4.Start jara je konečně tu, Blansko na úvod přivítá MutěniceBLA - MUT 0:3, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nekonečná zimní přestávka je minulostí. Až na čtvrtý pokus o víkendu startuje jarní část krajského přeboru. Fotbalisté FK Blansko v rámci 19. kola přivítají netradičně v neděli na domácím stadionu na Údolní ambiciózní celek FK Mutěnice.
12.4.Radim Bubeníček: Věřím, že si blanenský fanoušek přijde na svéBLA - MUT 0:3, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Již o tomto víkendu vstoupí fotbalisté FK Blansko do jarních bojů v krajském přeboru. Jak je tým, po odchodu pěti hráčů základní sestavy, připraven nejen na nedělní zápas proti Mutěnicím jsme se zeptali kapitána Radima Bubeníčka.
14.4.Blansku vstup do jara nevyšel, doma nestačilo na MutěniceBLA - MUT 0:3, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko vstoupili do jarní části krajského přeboru porážkou. V domácím prostředí nestačili svěřenci Jiřího Hajského na celek FK Mutěnice, kterému podlehli jednoznačně 0:3. I přesto se Blansko udrželo v čele tabulky.
15.4.Starší žáci doma rozstříleli Zbrojovku CBLA - ZBC 7:1, 13.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci FK Blansko vstoupili do jarní části krajského přeboru vítězně, když v rámci 13. kola doma svěřenci kouče Michala Šenkeříka zdolali C tým Zbrojovky Brno 7:1.
15.4.Mladší dorost vyhrál na půdě Třebíče BTRB - BLA 1:2, 19.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaT ř e b í č / B l a n s k o - Mladší dorostenci také ve svém druhém mistrovském utkání na jaře nezaváhali a odvezli si ze hřiště celku HFK Třebíč B tři body za vítězství 2:1, když o branky se postarali Kratochvíl a O. Blažek.
16.4.Vzpomínka na Viléma SoučkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynul přesně rok ode dne, kdy naše řady navždy opustil pan Vilém Souček.
16.4.Jiří Hajský: Nedařilo se nám vůbec nicBLA - MUT 0:3, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Hodně těžko se fotbalistům FK Blansko odcházelo do kabin po nedělním utkání s Mutěnicemi. Svěřenci trenéra Hajského před vlastními diváky třikrát inkasovali a sami branku nevstřelili. Úvodní utkání jara zhodnotil hlavní trenér a útočník Jan Trtílek.
17.4.Rezerva zahájila jaro jednoznačnou porážkouSBC - BLB 4:0, 17.kolo | Boris Hasa/Tomáš Antal ml.B r n o / B l a n s k o - B tým FK Blansko vstoupil do jarní části 1.B třídy, skupiny A vysokou porážkou 0:4. Tímto poměrem zdolaly svěřence kouče Ctibora Malíka Soběšice, které bojují o čelo tabulky. Ve třech brankách v blanenské síti měl prsty nestárnoucí Jan Maroši.
17.4.Karel Jarůšek obdržel Cenu Václava Jíry za přínos českému fotbaluBoris HasaP r a h a / B l a n s k o - V úterý 16. 4. se v Praze udělovaly Ceny Václava Jíry za přínos českému fotbalu. A velké pocty ze strany FAČR se při tomto slavnostním aktu dostalo legendě Zbrojovky Brno Karlu Jarůškovi, který v podzimním části trénoval A mužstvo FK Blansko.
17.4.Starší dorost uhrál v Třebíči remízuTRB - BLA 1:1, 19.kolo | Petr Stupka/Boris HasaT ř e b í č / B l a n s k o - Starší dorostenci v rámci 19. kola divize D uhráli na půdě Třebíče B remízu 1:1. Jedinou branku Blanska zaznamenal ve 28. minutě z pokutového kopu Jan Horáček.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynulo přesně pět let od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.Mladší žáci předvedli proti Zbrojovce C nevídaný obratBLA - ZBC 6:4, 13.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - V úvodním jarním utkání 13. kola krajského přeboru předvedli mladší žáci proti Zbrojovce C nevídaný obrat. Svěřenci Davida Jarůška v utkání prohrávali již 0:4, nakonec však dokázali vyhrát 6:4!
19.4.Blansko bude v Kuřimi skládat reparátKUR - BLA 1:2, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé mistrovské utkání v roce 2013 sehrají fotbalisté FK Blansko na půdě týmu FC Kuřim. V sobotním měření sil půjde v rámci 20. kola krajského přeboru o konfrontaci prvního s posledním celkem tabulky.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu