Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.Rezerva byla v Rájci blízko vítězstvíRJE - BLB 0:0, 15.kolo | Miloš Vašák st./Boris HasaR á j e c / B l a n s k o - Bezbrankovou remízou skončilo úvodní jarní utkání fotbalistů B týmu FK Blansko na hřišti vedoucího celku 1.B třídy, skupiny A Rájce-Jestřebí. Svěřenci trenéra Ivana Študenta však měli k vítězství blíže.
1.4.Jiří Hajský: Byl to boj, který rozhodla jedna situaceBLA - STR 1:0, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Důležité tři body získali v rámci úvodního domácího utkání jarní části sezóny fotbalisté FK Blansko. Jednobrankové vítězství nad Starou Říší zhodnotil trenér Jiří Hajský.
5.4.Blansko zlomilo venkovní prokletí, odnesla to BystřiceBNP - BLA 1:5, 20.kolo | Boris HasaB y s t ř i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na desátý pokus vybojovali plný bodový zisk na hřišti soupeře. Svěřenci trenéra Hajského zvítězili v rámci 20. kola v Bystřici nad Pernštejnem 5:1, když do střelecké listiny se zapsalo pět různých střelců.
9.4.Blanenský kouč Hajský: Fotbal se hraje na góly, ne na herní převahuBNP - BLA 1:5, 20.kolo | Deník/Hynek SkotákB y s t ř i c e / B l a n s k o - Fotbalisté Blanska poprvé v sezoně vyhráli na hřišti soupeře a hned z toho byla kanonáda 5:1. Tu schytala předposlední Bystřice nad Pernštejnem, přestože nejprve vedla 1:0.
10.4.Rezerva přišla o remízu v poslední minutěBLB - LIP 0:1, 16.kolo | Pavel Paděra/Miloš Vašák st.B l a n s k o - Smolné utkání odehráli v rámci 16. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. Na domácím trávníku se proti favorizovanému Lipovci snažili vstřelit vedoucí branku, nakonec však v poslední minutě inkasovali a bodově tak vyšli naprázdno.
10.4.Starší žáci zahájili jaro vysokou porážkouBHN - BLA 8:0, 12.kolo | Josef ŠmerdaB r n o / B l a n s k o - Nevydařeným výkonem a vysokou porážkou v poměru 0:8 zahájili jarní část krajského přeboru starší žáci FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka nestačili na svého soupeře z Bohunic.
11.4.V duelu o šest bodů hostí Blansko HodonínBLA - HOD 4:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Důležité utkání o pomyslných šest bodů čeká v sobotu fotbalisty FK Blansko. V rámci 21. kola divize D přivítají svěřenci trenéra Hajského od 16:00 celek RSM Hodonín, který nasbíral stejně jako Blanenští 24 bodů.
13.4.Souboj bodově rovnocenných rozhodla dvojice Koudelka - TrtílekBLA - HOD 4:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli další důležitý duel s tabulkovým sousedem z Hodonína. I když se hostům podařilo deset minut před koncem srovnat stav, přišla v podání Blanska smrtelná čtyřminutovka, během které třikrát gólově uštkla dvojice Jan Koudelka - Jan Trtílek.
14.4.Získali jsme hodně důležité tři body, říká Jiří HajskýBLA - HOD 4:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Třetí vítězství v řadě si v sobotu připsali fotbalisté FK Blansko. Duel týmů, které do vzájemného souboje nasbírali shodně 24 bodů, rozhodla poslední desetiminutovka. O hodnocení utkání s Hodonínem jsme požádali trenéra Jiřího Hajského.
15.4.Rezerva byla v Tišnově lepším týmem, opět ji zradila produktivitaTIS - BLB 2:1, 17.kolo | Miloš VašákT i š n o v / B l a n s k o - Fotbalistům FK Blansko B se na jaře herně daří, po několikáté je však zradila produktivita. Po domácí smolné porážce s vedoucím Lipovcem tentokrát svěřenci Ivana Študenta nejtěsnějším rozdílem podlehli Tišnovu na jeho hřišti 1:2.
15.4.František Fiala slaví šedesátinyBoris HasaB l a n s k o - Dnes se vyznámého životního jubilea - 60 let dožívá vedoucí A týmu a člen výkonného výboru FK Blansko František Fiala.
16.4.Proti Hodonínu fandily i děti z dětského domovaBLA - HOD 4:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na pozvání vedení našeho klubu společně s hráči A mužstva přijely naše barvy povzbudit v zápase 21. kola divize děti z dětského domova z Hodonína u Kunštátu.
16.4.Vzpomínka na Viléma SoučkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynuly přesně dva roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil pan Vilém Souček.
17.4.Starší žáci v domácí premiéře porazili Moravský KrumlovBLA - MKR 4:0, 13.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci si v domácí jarní premiéře napravili po předchozí vysoké porážce v Bohunicích reputaci. V rámci 13. kola krajského přeboru zdolali svěřenci Michala Šenkeříka Moravský Krumlov poměrem 4:0.
17.4.Blansko jsem pozorně sledoval, říká Jakub ŠplíchalBoris HasaB l a n s k o - Přesně po roce se do sestavy fotbalistů FK Blansko vrátil obránce, či defenzivní záložník Jakub Šplíchal. Během něj stihl v divizi C za TJ Svitavy zasáhnout do 29 mistrovských utkání a dvou pohárových a nasbírat cenné zkušenosti po boku bývalých ligových hráčů.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynulo přesně šest let od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.Blansko se pokusí rozlousknout tvrdý oříšek na hřišti PolnéPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Již 22. kolem pokračuje o víkendu Moravskoslezská divize, skupina D. Fotbalisty FK Blansko čeká v neděli cesta na Vysočinu. Od 16:00 se svěřenci kouče Hajského představí na hřišti 4. týmu tabulky Slavoje Polná, který v domácím prostředí doposud neprohrál.
20.4.Blansko mohlo Polné uštědřit první domácí prohru, nakonec bere bodPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaP o l n á / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko měli v rámci 22. kola divize na hřišti v domácím prostředí dosud neporažené Polné blízko k vítězství. Nakonec svěřenci kouče Hajského díky dvěma brankám Jana Koudelky uhráli i přesto cennou remízu 2:2.
22.4.Zasloužili jsme si vyhrát, prohlásil trenér Hajský po remíze v PolnéPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaP o l n á / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v rámci 22. kola divize D na hřišti Slavoje TKZ Polné herně nejvydařenější utkání v dosavadním průběhu jara. Dvě vstřelené branky, dvě nastřelené tyče a několik dalších šancí nakonec svěřenci kouče Hajského přetavili v remízu 2:2.
22.4.Konečně se nám dařila kombinace, těšilo po zápase v Polné BuchtuPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaP o l n á / B l a n s k o - V zápase na hřišti Polné sváděl na pozici levého obránce množství úspěšných soubojů s domácími záložníky. Obránce Robin Buchta předvedl podobně jako celý tým nejlepší výkon na jaře, který nakonec znamenal zisk jednoho bodu.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu