Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.4.Velikonoční fotbalové nadílky se diváci v Blansku nedočkajíVedení FK BlanskoB l a n s k o - Sobotní utkání 20. kola divize D mužů, které mělo být sehráno od 15:30 na stadionu na Údolní, bylo vinou podmáčeného terénu odloženo.
6.4.Mladší dorost si ztracené body přivezl z KyjovaKYJ - BLA 1:3, 18.kolo | David Bednář/Boris HasaK y j o v / B l a n s k o - Po minulé domácí smolné porážky s Bohunicemi si mladší dorostenci spravili chuť. Svěřenci trenéra Davida Bednáře si díky hattricku Dominika Zmeka odvezli tři body z Kyjova za vítězství 3:1.
6.4.Farma se proti Šlapanicím střelecky neprosadilaBOR - SPE 0:0, 16.kolo | Alois ŤoupekB o s k o v i c e / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova se v úvodním jarním domácím utkání střelecky neprosadil. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka remizovali v rámci 16. kola 1.A třídy, skupiny A s celkem Šlapanic 0:0.
7.4.Starší žáci na úvod jara přehráli Starý LískovecBLA - STL 5:0, 12.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci vstup do jarní části krajského přeboru zvládli na výbornou. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka si v domácím prostředí poradili s týmem Starého Lískovce, který v rámci 12. kola zdolali přesvědčivě poměrem 5:0.
8.4.Alexandr Rek zařídil výhru žákovského výběru JmKFSwww.jmkfs.czP a r d u b i c e / B l a n s k o - V úterý sehrál žákovský výběr U14 Jihomoravského krajského fotbalového svazu předposlední duel základní části Mezikrajské soutěže 2014/15. O vítěznou branku v utkání proti Pardubickému výběru se postaral hráč starších žáků FK Blansko Alexandr Rek!
9.4.Po dvoutýdenní pauze se Blansko představí ve městě rekordůPEL - BLA 2:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé venkovní utkání v jarní části divize D čeká o víkendu fotbalisty A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera se v rámci 21. kola představí v neděli na hřišti 11. týmu tabulky FK Pelhřimov.
12.4.Utkání mladšího dorostu s Pelhřimovem branku nepřinesloBLA - PEL 0:0, 19.kolo | David BednářB l a n s k o - V 19. kole divize D mladší dorostenci přivítali na stadionu na Mlýnské celek FK Pelhřimov. Svěřenci trenéra Davida Bednáře remizovali se 4. týmem tabulky 0:0.
12.4.Blansko v Pelhřimově nevyužilo přesilovku a vrací se s prázdnouPEL - BLA 2:1, 21.kolo | Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se po minulém odloženém utkání s Mutěnicemi představili opět na venkovním hřišti. Svěřenci trenéra Michala Kuglera v Pelhřimově hráli téměř hodinu v početní převaze, přesto svému soupeři podlehli poměrem 2:1.
14.4.Báli jsme se vyhrát, hodnotil těsnou porážku v Pelhřimově trenér KuglerPEL - BLA 2:1, 21.kolo | Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Hodně těžce zkousával porážku na hřišti Pelhřimova trenér A týmu FK Blansko Michal Kugler. Jeho svěřenci hráli téměř hodinu v početní výhodě, přesto ve městě rekordů dosáhli v utkání 21. kola výsledku 2:1 ve svůj neprospěch.
14.4.Balón už byl za lajnou, sportovně přiznal Jan Trtílek PEL - BLA 2:1, 21.kolo | Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Poprvé na jaře v základní sestavě nastoupil útočník Jan Trtílek, který odehrál kompletní porci 90 minut. V utkání s Pelhřimovem byl blízko vstřelení své premiérové branky v sezóně, přesto sportovně přiznal, že jí docílil Petr Gromský.
15.4.Farma venku podruhé inkasovala čtyři brankyRJH - BOR 4:1, 17.kolo | Alois Ťoupek/Boris HasaR a j h r a d / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova po třech jarních kolech stále čeká na plný bodový zisk. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka si z druhého venkovního utkání přivezli stejný výsledek jako z prvního - 4:1 ve svůj neprospěch.
15.4.Starší žáci vyšli na hřišti Kahanu Zbýšov bodově naprázdnoKAH - BLA 3:2, 13.kolo | Michal Šenkeřík/Boris HasaZ b ý š o v / B l a n s k o - V premiérovém venkovním utkání v tomto roce se starší žáci představili na hřišti Kahanu Zbýšov. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka po nepříliš vydařeném výkonu podlehli svému soupeři poměrem 3:2.
16.4.Vzpomínka na Viléma SoučkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynuly přesně tři roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil pan Vilém Souček.
17.4.Na úvod anglického týdne Blansko přivítá Starou ŘíšiBLA - STR 1:1, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O nacházejícím víkendu zahájí fotbalisté A mužstva FK Blansko jeden ze dvou anglických týdnů v rámci jarní části divize D. Na úvod toho prvního hostí svěřenci trenéra Michala Kuglera na stadionu na Údolní FSC Starou Říši.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynulo přesně sedm let od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
19.4.Dělbu bodů se Starou Říší zařídil po přestávce premiérovou trefou TrtílekBLA - STR 1:1, 22.kolo | Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Ve druhém domácím utkání v tomto roce remizovali fotbalisté FK Blansko se Starou Říší 1:1. Na branku zkušeného Vladimíra Váchy z prvního poločasu odpověděl krátce po změně stran svoji první trefou v sezóně Jan Trtílek.
20.4.Mladší dorostenci po přísné penaltě padli na VrchoviněVRH - BLA 1:0, 20.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Ve 20. kole divizní soutěže se mladší dorostenci statečně drželi na půdě vedoucího týmu tabulky SFK Vrchoviny. Nakonec po velmi přísně odpískaném pokutovém kopu prohráli těsně 1:0.
21.4.Jiří Crha oslavencemVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes se dožívá 55 let současný předseda FK Blansko a místostarosta města Blansko pan Ing. Jiří Crha. Jeho kolegové z výkonného výboru mu jménem celého klubu přejí do dalších let pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti v osobním, pracovním i fotbalovém životě.
21.4.Farmářský Bořitov poprvé na jaře bodoval naplnoBOR - ŽEB 1:0, 18.kolo | Alois ŤoupekB o ř i t o v - Farmářský celek Sokol Bořitov se poprvé v jarní části 1.A třídy, skupiny A raduje s tříbodového zisku. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka na domácím hřišti porazili SK Žebětín brankou Tomáše Hrazdíry 1:0.
21.4.Jihomoravský výběr U14 čeká přímý souboj o postup do finále Mezikrajské soutěžewww.jmkfs.czB r n o / B l a n s k o - Jihomoravský výběr U14 čeká dnes rozhodující zápas v základní skupině Mezikrajské soutěže. Na půdě Královehradeckého kraje hraje o postup na finálový turnaj, který se odehraje 26. a 27. května.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu