Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 vyšly tyto články:

30.4.Životní jubileum - Josef MokrýInfo, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Šedesát let svého života oslavil v roce 2018 bývalý výborný fotbalista Spartaku ČKD Blansko Josef Mokrý.
29.4.Sodomkův kontaktní gól k remíze nestačil, Vrchovina odvezla z Blanska všechny bodyBLA - VRH 1:2, 23.kolo | Info: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Druhý domácí zápas A-týmu v jarní části Fortuna Moravskoslezské divize D tentokráte skončil bez bodového příspěvku. Blansko bylo pro vedoucí celek divize velmi vyrovnaným a místy i lepším soupeřem , nicméně neproměnilo několik slibných šancí a soupeři podlehlo 1:2.
26.4.Do Blanska zavítá Vrchovina! Michal Ježek: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Po téměř měsíční přestávce se blanenští fanoušci konečně dočkají domácího utkání A-týmu. Na stadion na Údolní zavítá v sobotu v rámci 23. kola vedoucí celek Fortuna Moravskoslezské divize D SFK Vrchovina.
23.4.Bojovný výkon na body nestačil, Blansko odjelo z Bzence s porážkou BZE - BLA 2:0, 22.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Třetí venkovní utkání jarní části sezóny vyšlo pro blanenské hráče bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Maši nedali v Bzenci svou kůži lacino, srdnatě bojovali a vytvořili si několik slibných šancí, bohužel však bez gólového efektu.
20.4.Muži se představí na půdě Bzence, dorostence čeká v domácím prostředí Líšeň BMichal Ježek B l a n s k o - 21. kolo divizních soutěží nabídne zajímavá střetnutí blanenských týmů. Muži se v sobotu představí v Bzenci, dorostence čeká rovněž v sobotu dvojzápas s Líšní B na stadionu na Údolní.
17.4.V Bzenci nás nečeká nic jednoduchého, říká Jiří KratochvílMichal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Blanenskému A-týmu vyšly poslední dva zápasy na výbornou. Nejdříve porazil na domácí půdě Velkou Bíteš a poté přivezl tři body z Třebíče. Objektivní zhodnocení výkonů mužstva a další postřehy, směrem k jarní části soutěže, zprostředkoval v tomto krátkém rozhovoru záložník FK Blansko Jiří Kratochvíl.
13.4.Žáci napůl vítězně s Žijeme hrou, dorostenci zítra zajíždí do HumpolceMichal JežekB l a n s k o - Starší a mladší žáci odehráli dnes, 14.dubna 2018, dva duely na umělé trávě na Mlýnské. Zatímco starší žáci svému soupeři z Kunštátu podlehli těsně 2:3 , mladší žactvo se dočkalo vítězství v poměru 5:1.
10.4.Napsali o nás: Blanenští fotbalisté si z Vysočiny přivezli nejen body, ale i víkendové volnoDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl T ř e b í č - Druhé jarní vítězství a druhé v sezoně na hřišti soupeře. Blanenští fotbalisté plní jarní plány a stíhají střed divizní tabulky.
9.4.Druhé vítězství mužů v řadě, tentokráte v TřebíčiTRE - BLA 0:3, 20.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Tak se to po delší době zase podařilo! A-mužstvo zajíždělo v neděli do Třebíče s cílem vybojovat tři body, což se stalo skutečností. Svěřenci trenéra Maši po vítězství 3:0 vybojovali teprve druhou výhru z venkovních hřišť v této sezoně a znovu se o něco výrazněji vzdálili sestupovým příčkám.
5.4.Víkendový program blanenských družstevMichal Ježek, Foto: Petr NečasB l a n s k o - O prvním, kompletně dubnovém víkendu, nás čeká několik zajímavých střetnutí blanenských družstev. Muži se představí v Třebíči, dorostenci doma s Hodonínem , starší a mladší žáci zajíždí do Kohoutovic.
1.4.Velká Bíteš pokořena brankami Kuldana a Kratochvíla BLA - VBI 2:0, 19.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Vítězný začátek jara na domácí půdě mají za sebou muži FK Blansko. Na umělé trávě na Mlýnské porazili svěřenci trenéra Maši Velkou Bíteš 2:0 a vybojovali velmi důležité tři body v boji o záchranu soutěže.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu