Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.5.B tým poprvé v sezóně prohrálBLB - DRN 3:5, 20.kolo | Tomáš VachB l a n s k o - Poprvé v sezóně okusili fotbalisté FK APOS Blansko B hořkost porážky. Na domácí půdě nestačili svěřenci Tomáše Šenka na Drnovice u Lysic, kterým podlehli 3:5.
2.5.A tým inkasoval na hřišti Slovácka B pět branekSOB - BLA 5:1, 24.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nejvyšší porážkou v dosavadním průběhu sezóny skončilo utkání fotbalistů FK APOS Blansko na hřišti 1. FC Slovácka B. Svěřenci trenéra Šindelka podlehli druhému týmu tabulky vysoko 1:5.
3.5.Mladší žáci vyhráli ve VeselíVES - BLA 0:2, 18.kolo | Michal ŠenkeříkV e s e l í / B l a n s k o - Vítězstvím 2:0 skončilo včerejší mistrovské utkání mladších žáků na hřišti Veselí nad Moravou. Obě branky měl na svědomí Pavel Souček.
4.5.Hráč 24. kola: Jan ZichSOB - BLA 5:1, 24.kolo | Boris HasaB l a n s k o - I když fotbalisté FK APOS Blansko v neděli podlehli Slovácku B 1:5, v anketě Hráč kola zvítězil obránce Jan Zich.
4.5.V dohrávce 17. kola zavítají do Blanska OtrokoviceBLA - OTR 3:3, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Kvapíkové tempo nabrala v těchto dnech divize D. Ve středečním dohrávaném utkání 17. kola přivítají fotbalisté FK APOS Blansko Na Údolní tým FC Viktoria Otrokovice.
5.5.Remízu s Otrokovicemi zařídil v poslední minutě BenešBLA - OTR 3:3, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V dohrávce 17. kola divize, skupiny D remizovali fotbalisté FK APOS Blansko s Otrokovicemi 3:3. Po poločasovém vedení 2:1 hosté skóre otočili, konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě po přesně zahrané standardní situaci Libora Němce hlavou Michal Beneš.
7.5.Duo Malata, Pacanda se představí v Blansku - A tým hostí RosiceBLA - ROS 1:1, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zřejmě nejatraktivnějšího soupeře na jaře přivítají na domácí půdě fotbalisté FK APOS Blansko. Tuto sobotu budou od 16:30 hostit tým FC Slovan Rosice, jehož barvy hájí nejlepší střelec divize D Petr Malata a exligový útočník Milan Pacanda.
8.5.Hráč 17. kola: Karel ŠvancaraBLA - OTR 3:3, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé na jaře zvítězil v anketě Hráč kola brankář Karel Švancara, který i přes tři inkasované branky své mužstvo výrazně podržel a předvedl několik výstavních zákroků.
8.5.Remízu s Rosicemi zařídil střídající NečasBLA - ROS 1:1, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhou remízu v řadě na domácí půdě uhráli fotbalisté FK APOS Blansko s Rosicemi. Po bezbrankové první půli poslal hosty do vedení bývalý hráč Blanska Jan Pšikal, krátce na to dal výsledku konečnou podobu střídající Jan Nečas.
9.5.Starší žáci porazili vysoko 1. SC Znojmo BBLA - ZNB 8:0, 19.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Vysokým vítězstvím 8:0 skončilo mistrovské utkání starších žáků proti 1. SC Znojmo B. Na poločasový stav 1:0 navázali svěřenci Petra Stupky po změně stran sedmi brankami a připsali si důležité tři body.
10.5.Také mladší žáci nedali Znojmu B šanciBLA - ZNB 7:0, 19.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Stejně jako starší kolegové porazili mladší žáci 1. SC Znojmo B vysokým rozdílem. Svěřenci trenérů Šenkeříka a Matušky se radovali z vítězství 7:0.
13.5.Hráč 25. kola: Libor NěmecBLA - ROS 1:1, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V pravidelné anketě Hráč kola jste mohli po utkání Blansko - Rosice volit tři nejlepší. Nejvíce bodů tentokrát získal zkušený univerzál Libor Němec.
14.5.Další souboj o šest bodů, Blansko zavítá do Napajedel NAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další zápas o pomyslných šest bodů čeká v sobotu fotbalisty FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šindelky se tentokrát představí na půdě 8. týmu tabulky FS Napajedel.
14.5.Každý bod má velkou cenu, ví Libor NěmecNAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V posledním utkání podal velmi dobrý výkon na postu pravého obránce, což potvrdil také vítězstvím v anketě Hráč kola. Zkušený univerzál Libor Němec je s pěti asistencemi nejlepším nahrávačem týmu. Jak vidí nejbližší utkání v Napajedlech?
15.5.V Napajedlech rozhodl úvod utkáníNAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a / B l a n s k o - Úvodních jedenáct minut rozhodlo o výsledku utkání FS Napajedla - FK APOS Blansko. Domácí se zásluhou Blažka a Huťky ujali vedení 2:0, které v závěru potvrdil po samostatném úniku Kučera.
16.5.Dva góly Pernici dovršily obrat proti Jedovnicím BLB - JED 4:3, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nepříznivý vývoj utkání dokázali ve 22. kole okresního přeboru proti Jedovnicím dokonale otočit fotbalisté FK APOS Blansko B. Na branku Nečase z první půle navázali po změně stran dvakrát Pernica a jednou Hanskut, díky nimž B mužstvo vyhrálo 4:3.
18.5.Mladší žáci vezou vysokou výhru z VyškovaVYB - BLA 0:10, 20.kolo | Michal ŠenkeříkV y š k o v / B l a n s k o - Dalším vysokým vítězstvím skončilo mistrovské utkání mladších žáků FK APOS Blansko. Tentokrát si svěřenci Michala Šenkeříka vyšlápli na Vyškov B, který na jeho hřišti zdolali 10:0.
19.5.Valná hromada proběhne ve fotbalové hospůdceVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Valná hromada občanského sdružení FK APOS Blansko, která se koná v sobotu 29. května 2010 od 13:00 nakonec proběhne v prostorách fotbalové hospůdky na stadionu Na Údolní. Její program zůstává nezměněn.
20.5.Hráč 26. kola: Libor NěmecNAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé za sebou zvítězil v anketě Hráč kola zkušený univerzál Libor Němec. Tentokrát mu k tomu stačilo 31 bodů.
21.5.Klíčový zápas jara, Blansko hostí RousínovBLA - ROU 1:1, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zřejmě klíčový zápas jarní části sezóny odehrají tuto sobotu fotbalisté FK APOS Blansko. Těsně po semifinálovém boji českých hokejistů se Švédskem přivítají od 16:30 svěřenci trenéra Šindelky záchranářskými pracemi zatížený FRAMOZ Rousínov.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu