Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

31.5.Oldřich Machala: Mám radost, že mají kluci chuť do hryKryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílBlansko - Blanenští fotbalisté za sebou mají druhé přípravné utkání, v kterém Znojmu nasázeli šest branek. Žádnou přitom nedostali, takže trenér Oldřich Machala mohl být zápase spokojený, i když výsledek vůbec nepřeceňuje.
29.5.Znojmo se na Údolní drželo 15 minut, pak spustilo Blansko gólostrojBLA - ZNO 6:0, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Druhý přípravný duel svěřenci Oldřicha Machali zvládli. Již v první půli zavelel k výhře Kopičár, na nějž navázal dvakrát Holiš a jednou Minx. Ve druhém poločase se ještě prosadila dvojice Fabuš - Sedlo a blanenští fotbalisté si tak připsali druhou výhru v přípravě, tentokrát 6:0.
28.5.Jsem rád, že se klukům nic nestalo, říká kouč MachalaBLA - VRH 2:1, 0.kolo | Kryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílBlansko – Na pondělní trénink navázali hned v úterý prvním přípravným utkáním. Už pod taktovkou nového trenéra Oldřicha Machaly tak blanenští fotbalisté prožili po delší pauze ostrý začátek.
26.5.Úvod přípravy se vydařil, výhru vystřelil TulaydanBLA - VRH 2:1, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - První zápas přípravy je minulostí. Blansko porazilo nepříjemnou Vrchovinu těsným rozdílem 2:1 a připisuje si první vítězství pod novým koučem. Na výhře se podíleli góly Dan Přerovský a Jiří Tulaydan.
25.5.Letní příprava začala, Machalovi se hlásilo na trénink více než 20 hráčůKryštof SeveraB l a n s k o - Úvodní trénink blanenských fotbalistů. V tomto rytmu se odehrál pondělní podvečer, během kterého byli hráči seznámeni se změnami v blanenském klubu.
25.5.Proti Vrchovině živě!Kryštof SeveraB l a n s k o - Koronavirová epidemie znemožnila plnohodnotné uspořádání přátelského duelu a vedení Blanenského klubu tak určilo jako maximální počet diváků 250. Vy co se na stadión nedostanete, však nemusíte zoufat, ve spolupráci se společností StarMedia s.r.o., jsme si pro vás připravili přímý přenos prvního přátelského utkání!
19.5.Letní příprava Blanska? Kluby z MSFL i divizeKryštof SeveraB l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká nepříliš oblíbené období - letní příprava. Ta začíná pod vedením kouče Machaly již v pondělí 25. května, kdy se všichni hráči sejdou na zahajovacím tréninku. První přátelský duel čeká Blansko hned 26. května, kdy na Údolní přivítají soupeře z Vrchoviny.
19.5.Oldřich Machala: Fotbal v Blansku prošel neuvěřitelným vývojemKryštof Severa, Martin Chroust, foto: deník.czBlansko – Už v pondělí se hráči FK Blansko sejdou po dlouhé pauze k tréninku, kterému bude poprvé velet nový trenér Oldřich Machala.
13.5.Věříme, že by si fanoušci našli cestu i na Sportovní ostrov, říká Zbyněk ZbořilRedakceB l a n s k o - Vytvořením sportovního úseku ukázalo Blansko jednoznačně, že má zájem bojovat o účast ve F:NL. Generálním manažerem se tak stal Zbyněk Zbořil, který se rozpovídal o aktuální situaci.
12.5.Je neskutečné, kam se klub posunul, říká nový kouč Blanska MachalaMarkéta Weinlichová/denik.czPostoupí, nebo zůstanou ve třetí nejvyšší soutěži? Otázka, na kterou ve fotbalovém Blansku stále neznají odpověď. Přesto po zimním příchodu zvučných hráčských jmen posilují i na trenérském postu.
7.5.Machala novým koučem Blanska, Zbořil se přesouvá na pozici generálního manažeraTisková zpráva, foto: denik.czFK Blansko v návaznosti na možnou účast klubu v příští sezóně FNL a tím spojené splnění licenčních podmínek pro vstup do profesionální soutěže začal pracovat na doplnění managementu i sportovního úseku.
1.5.Blansko na České televiziKryštof SeveraV době koronavirové krize se hodně řeší, zda-li se rozběhne druhá fotbalová liga, s tím souvisí i případný postup Blanska. I o tom vytvořila reportáž Česká televize!
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu