Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.6.Blansko zahájilo poslední anglický týden vítězstvím v NovosedlechNOS - BLA 0:2, 26.kolo | Boris HasaN o v o s e d l y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko vstoupili úspěšně do posledního anglického týdne v sezóně. V rámci 26. kola krajského přeboru zvítězili svěřenci trenéra Hajského díky brankám Martina Pokorného a Ladislava Hansla v Novosedlech 2:0.
3.6.Mladší dorost poprvé na jaře nebodoval, sérii přerušila VrchovinaVRH - BLA 4:3, 26.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Děvět jarních utkání, devět vítězství. Tato skvostná série mladších dorostenců FK Blansko skončila v neděli na hřišti Vrchoviny, kde v rámci 26. kola divize D prohráli svěřenci Jiřího Pokoje staršího 3:4, když dohrávali bez vyloučeného Beránka.
3.6.Mladší žáci díky brance Ševčíka vyhráli na Svratce BrnoSVB - BLA 0:1, 20.kolo | Luboš Šustr/Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Třinácté vítězství v řadě zaznamenali v sobotu mladší žáci FK Blansko, kteří ve 20. kole krajského přeboru vyhráli díky brance Radima Ševčíka na hřišti Svratky Brno 1:0.
4.6.Blansko se v Rousínově představí až za týdenROU - BLA 4:2, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko měli zítra odehrát dohrávané utkání 18. kola v Rousínově. Vinou nepříznivých klimatických podmínek a s ohledem na stav hrací plochy bylo utkání odloženo.
4.6.Je důležité, že nám to šlape celkově, říká Martin PokornýNOS - BLA 0:2, 26.kolo | Boris HasaN o v o v o s e d l y / B l a n s k o - V posledních dvou utkáních se podílel na většině vstřelených branek svého mužstva. Ofenzivní záložník Martin Pokorný po utkání Novosedlech odcházel ze hřiště hokejovou terminologií řečeno s bilancí 1+1. Tento počin přispěl k důležitému zisku tří bodů.
5.6.Starší žáci prohráli na hřišti lídraSVB - BLA 3:0, 20.kolo | Josef ŠmerdaB r n o / B l a n s k o - Ve 20. kole krajského přeboru si starší žáci připsali na své konto třetí porážku v řadě, když tentokrát svěřenci trenéra Michala Šenkeříka prohráli na hřišti lídra tabulky Svratky Brno 0:3.
8.6.Přípravky se v Ratíškovicích neztratilyLeoš FarníkR a t í š k o v i c e / B l a n s k o - Starší a mladší přípravka A FK Blansko se minulý týden v sobotu zúčastnily kvalitně obsazeného turnaje v Ratíškovicích, ze kterých si odvezly druhé a páté místo.
8.6.FK Blansko - RAFK Rajhrad od 16:30 online!BLA - RJH 5:0, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko dnes v rámci 27. kola krajského přeboru čeká derniéra před vlastními diváky. V posledním domácím utkání probíhající sezóny hostí od 16:30 svěřenci trenéra Hajského o záchranu srdnatě bojující Rajhrad.
8.6.V Blansku hřmělo na hřišti i na nebi, debakl Rajhradu režíroval Martin PokornýBLA - RJH 5:0, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se stylově rozloučili se svými příznivci. V posledním domácím utkání sezóny 2012/2013, které na půl hodiny přerušila bouřka, rozdrtili svěřenci trenéra Hajského RAFK Rajhrad 5:0. Střelecky explodoval Martin Pokorný, autor čtyř branek!
10.6.Mladší dorost na hřišti Sparty nezaváhalSBR - BLA 0:3, 15.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci v minulém kole poprvé na jaře ztratili body. Ze smolné porážky na Vrchovině se svěřenci trenéra Pokoje rychle oklepali, když na půdě Sparty Brno zvítězili 3:0.
10.6.Chtěl jsem si utkání užít, říká střelec Martin PokornýBLA - RJH 5:0, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V posledních utkáních je k neudržení. Ofenzivní záložník Martin Pokorný, který na jaře nastupuje na postu středního útočníka, korunoval svoji vynikající formu z posledních utkání unikátním počinem. S Rajhradem čtyřikrát zapsal mezi střelce a dvakrát trefil břevno.
10.6.Starší dorost utrpěl na Spartě debaklSBR - BLA 6:0, 15.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Staršímu dorostu se v závěru sezóny nedaří. Po minulé porážce na Vrchovině se svěřencům trenéra Stupky nevedlo lépe ani na Spartě Brno, kde prohráli vysoko 0:6.
10.6.Mladší žáci deklasovali Veselí nad MoravouBLA - VES 16:1, 21.kolo | Zdeněk NevřelaB l a n s k o - V posledním domácím utkání sezóny 2012/2013 si mladší žáci s chutí zastříleli. V rámci 21. kola krajského přeboru porazili svěřenci Davida Jarůška Veselí nad Moravu vysoko 16:1!
11.6.Jiří Hajský: Jediný soupeř, u kterého jsme změnili taktiku, byla SpartaROU - BLA 4:2, 18.kolo | Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Dnes čeká fotbalisty FK Blansko dohrávka v Rousínově. V případě vítězství mohou slavit postup do divize. Pokud prohrají, nic se neděje, mají další dva reparáty.
11.6.Blansko v Rousínově vedlo, nakonec ztratilo body i hráče ROU - BLA 4:2, 18.kolo | Boris HasaR o u s í n o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prohráli v dohrávce 18. kola v Rousínově 2:4. Sice se dostali po brankách Pokorného a Zouhara do dvoubrankového vedení. Domácí předvedli dokonalý obrat a i díky hattricku Králíčka zvítězili. Utkání nedohráli Juran, Hansl a Pokorný.
13.6.Mladší žáci v dohrávce zdolali KohoutoviceKOH - BLA 1:4, 12.kolo | Luboš ŠustrB r n o / B l a n s k o - Mladší žáci v dohrávce 12. kola krajského přeboru zvítězili zejména díky vydařenému prvnímu poločasu na půdě Tatranu Kohoutovice 4:1.
14.6.Krajský přebor jde do finiše, Blansko se představí ve ZnojměIEZ - BLA 2:0, 28.kolo | Jihomoravskyfotbal.czB l a n s k o - Jedenáctý ročník krajského přeboru pod hlavičkou JmKFS jde do finiše. Do konce už zbývají pouze dvě kola a dohrávka Moravský Krumlov - Bzenec. Celkem tedy 17 zápasů. Zatím známe jednoho sestupujícího, kterým je Podivín. Další dva, možná tři, otazníky zůstávají.
15.6.Blansko prohrálo ve Znojmě, ale už jako divizníIEZ - BLA 2:0, 28.kolo | Boris HasaZ n o j m o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v předposledním utkání sezóny prohráli na půdě IE Znojma 0:2. Díky pátečnímu zaváhání Mutěnic v Moravském Krumlově však mohli svěřenci trenéra Hajského nastoupit ke hře bez stresu. Prvenství v tabulce už jim nikdo nevezme. Blansko se tak po dvou letech vrací do divize.
17.6.Starší dorost se rozloučil se sezónou porážkou BLA - HVB 1:4, 16.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB l a n s k o - Starší dorost se sezónou 2012/2013 rozloučil domácí porážkou 1:4 s Havlíčkovým Brodem, která byla pro svěřence trenéra Petra Stupky třetí v řadě. Vinou zranění a nemocem navíc v náročných podmínkách nemohli využít žádné náhradníky.
18.6.Rezerva si devítkou s Ivanovicemi zajistila záchranuBLB - IVH 9:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V předposledním 26. kole 1. B třídy, skupiny A ukončela rezerva FK Blansko více než pětizápasový střelecký půst. Svěřenci trenéra Ctibora Malíka zničili poslední Ivanovice na Hané výsledkem 9:0 a slaví záchranu v soutěži.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu