Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 vyšly tyto články:

11.7.Fotbalisté Blanska zahájili přípravu na divizi, již v sobotu hrají předkolo poháruBoris HasaB l a n s k o - Úvodním tréninkem včera zahájil přípravu na novou sezónu 2013/14 nováček divize D, fotbalisté FK Blansko. Trenér Jiří Hajský na něm přivítal 16 hráčů. Již v sobotu čeká tým soutěžní utkání v rámci předkola poháru České pošty.
12.7.Blansko zítra vstoupí do poháru, vyzve Kuglerovu BystrcBLA - BYS 0:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Již zítra vstoupí do boje o možný postup do 1. kola poháru České pošty fotbalisté FK Blansko. Na hřišti v Rudici přivítají v rámci předkola od 17:00 divizní celek FC Dosta Bystrc-Kníničky, vedený bývalým trenérem Blanska Michalem Kuglerem.
12.7.Chci do první ligy, ať už jako hráč, nebo rozhodčí, říká Jan TrtílekDeník/Martin VymyslickýB r n o / B l a n s k o - Obdivuje španělskou ligu, ale je realista. Jeho fotbalový cíl se jmenuje česká nejvyšší soutěž. Aby jej dosáhl, rozjel rovnou dvě kariéry. Útočník FK Blansko Jan Trtílek zkouší po hřišti běhat i s píšťalkou v ústech.
14.7.Blansko v poháru končí již v předkole, stopku mu vystavil Petr Šíp BLA - BYS 0:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se s pohárem České pošty rozloučili již v předkole. V útulném azylu hřiště Sokola Rudice prohráli svěřenci Jiřího Hajského s divizní Dostou Bystrc 0:1. Vítěznou trefu hostů obstaral obránce Petr Šíp - kmenový hráč FK Blansko.
17.7.Za přístup chci kluky pochválit, říká po vypadnutí z poháru Radim BubeníčekBLA - BYS 0:1, 0.kolo | Boris HasaR u d i c e / B l a n s k o - Neobvyklý start sezóny 2013/14 mají za sebou fotbalisté FK Blansko. Namísto přípravného utkání se v rámci předkola poháru České pošty utkali po třech dnech přípravy v ostrém soutěžním utkání s Dostou Bystrc, které podlehli 0:1.
17.7.Blansko na úvod přípravy remizovalo s KuřimíKUR - BLA 2:2, 0.kolo | Boris HasaK u ř i m / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko remizovali v úvodním utkání letní přípravy na divizní sezónu 2013/14 s účastníkem krajského přeboru Kuřimí 2:2, když na jejich poločasové vedení 0:2 odpověděli domácí zásluhou Karáska a Jandy.
21.7.Blansko na Lipůvce zdolalo ZastávkuBLA - CZA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve druhém přípravném utkání porazili na hřišti ASK Lipůvky celek Zastávky 3:1.
25.7.Blansko nedalo penaltu a prohrálo s Mohelnicí 0:2BLA - MOH 0:2, 0.kolo | DENÍK/Jan CharvátB l a n s k o - Výhra, porážka a remíza. Fotbalové kluby z Blanenska mají za sebou další várku přípravných zápasů. Boskovice s přehledem vypráskaly Sokol Kunčinu z I. B třídy 5:0. Ráječko uhrálo remízu s divizními Tasovicemi a Blansko podlehlo divizní Mohelnici 0:2.
27.7.Blansko si na boskovické pouti zastřílelo. Domácí smetlo 5:1BSK - BLA 1:5, 0.kolo | DENÍK/Jan CharvátB o s k o v i c e / B l a n s k o – Divize versus I. A třída. 5:1. Fotbalisté Blanska v pátečním přípravném zápase tímto poměrem lehce přehráli domácí Boskovice.
30.7.Blansko potrápilo divizní SvitavyBLA - SVY 1:2, 0.kolo | DENÍK/Jan CharvátB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko narazili v rámci pátého přípravného zápasu před startem divize na silného soupeře. Celek TJ Svitavy vedený bývalým koučem Blanska Zbyňkem Zbořilem vyhrál toto utkání díky dvěma trefám ex-ligisty Iva Svobody 2:1. Za domácí se mezi střelce zapsal Jan Nečas.
31.7.Blanenský kouč Hajský: Pustit Němce? To by byla chybaBLA - SVY 1:2, 0.kolo | DENÍK/Jan CharvátB l a n s k o - Fotbalisté Blanska prohráli před startem divize s druhým silným soupeřem. Po Mohelnici nestačili na další divizní celek. Se Svitavami prohráli 1:2. Tento týden čekají Blansko dva přípravné zápasy a trenér Jiří Hajský vybere hráče, se kterými počítá do divize.
31.7.Blansko neudrželo v Ráječku vedení a prohrálo RAJ - BLA 3:2, 0.kolo | Boris HasaR á j e č k o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prohráli v předposledním přípravném utkání před startem divize s účastníkem krajského přeboru Olympií Ráječko 3:2. V poločase přitom svěřenci trenéra Hajského díky trefám Tomáše Zouhara a kapitána Radima Bubeníčka vedli 2:1.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu