Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Víkendové výsledky mládežeBoris Hasa a trenéři mládeže B l a n s k o - Úspěšný víkend mají za sebou mládežnické týmy FK APOS Blansko. Dorostenci i žáci si se svými soupeři poradili s přehledem a připsali si plný bodový zisk.
30.8.B tým vyšel v Tišnově bodově i střelecky naprázdnoTIS - BLB 2:0, 4.kolo | Boris HasaT i š n o v / B l a n s k o - Ani ve druhém venkovním utkání v novém ročníku 1. B třídy, skupiny A nedokázali fotbalisté FK APOS Blansko B skórovat a z Tišnova si odvezli porážku 0:2.
29.8.Tomáš Šenk: Máme na to hrát do 6. místaBoris HasaB l a n s k o - Již dvě kola za sebou mají fotbalisté B mužstva FK APOS Blansko v 1. B třídě. Svěřenci Tomáše Šenka prozatím získali tři body při skóre 3:2.
28.8.Atraktivní duel vyzněl pro BlanskoBLA - VYK 3:2, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Dramatický zápas až do poslední sekundy viděli diváci v Blansku, kam přijel Vyškov. Domácí ztratili dvoubrankové vedení a mohli být rádi, že nedošlo k obratu ve skóre. Nakonec tři body zajistil v 70. minutě nový kapitán David Bednář.
28.8.Michal Babák: Ke sportu v Blansku mám velice silný vztahBoris HasaB l a n s k o - Od konce června 2010 má fotbalový klub FK APOS Blansko nového předsedu. Stal se jím poslanec za Věci veřejné pan Michal Babák.
26.8.Byl jsem příjemně překvapen a potěšen, říká Jan KarásekBoris HasaB l a n s k o - Novou akvizici do útočné řady A mužstva dnes získalo vedení FK APOS Blansko. Na hostování do konce roku přichází z Ráječka Jan Karásek.
26.8.Na utkání s Vyškovem jsme připraveni dobře, říká Roman ŠindelkaBLA - VYK 3:2, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Napravit dojem z předchozího utkání v Napajedlech a potěšit vítězstvím svoje fanoušky budou chtít v dalším domácím utkání fotbalisté FK APOS Blansko. Ti přivítají v sobotu od 16:30 celek SK ROSTEX Vyškov.
23.8.Libor Němec: Bylo to podobné jako na jařeNAP - BLA 4:0, 3.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a / B l a n s k o - Hodně těžko se hodnotilo sobotní utkání v Napajedlech Liboru Němcovi. I když se celý tým připravoval pečlivě na úvod utkání, po 15 minutách už na kontě inkasovaných branek svítila u Blanska dvojka.
22.8.Také ve druhém kole mladší dorost suverénně zvítězilBLA - SAB 5:0, 2.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Také ve 2. kole krajského přeboru si se svým sokem s přehledem poradili mladší dorostenci FK APOS Blansko. Pod vedením Michala Kuglery dokráčeli k vítězství nad Hodonínem - Šardicemi B 5:0.
22.8.Hráč 2. kola: David Bednář BLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Také druhé kolo ankety Hráč kola ovládl David Bednář, který proti Žďáru vyrovnával na konečných 3:3.
21.8.V Napajedlech opět rozhodl úvod NAP - BLA 4:0, 3.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a - Stejně jako v jarní části minulé sezóny rozhodl o výsledku utkání nevydařený úvod z pohledu našeho mužstva, kdy po 15 minutách svítilo na tabuli skóre 2:0. Krátce na to musel pod sprchy obránce Jan Zich, čehož domácí využili v poslední desetiminutovce.
21.8.Soustředění žáků se vydařiloMichal ŠenkeříkR u d i c e / B l a n s k o - Vydařené týdenní soustředění v nedaleké Rudici mají za sebou žáci FK APOS Blansko.
17.8.Mladší dorost vstoupil do sezóny vítězněŽID - BLA 1:5, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězstvím 5:1 vstoupili do nového ročníku krajského přeboru mladší dorostenci FK APOS Blansko. Utkání se po dohodě klubů odehrálo na Mlýnské.
16.8.Ukázala se síla našeho mužstva, radoval se Libor NěmecBLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V utkání se Žďárem nejprve v prvním poločase vymetl pavučinu z pravé šibenice, po změně stran proměněným pokutovým kopem zavelel ke stíhací jízdě. Záložník Libor Němec byl po konci utkání s remízou 3:3 spokojen.
16.8.Takové góly nepadají ani v lize, liboval si Radim BubeníčekBLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na levé straně obrany měl plno práce se zastavováním útoků Žďáru. Radim Bubeníček jako defenzivní hráč mohl být po třech inkasovaných brankách nespokojen, po zápase v něm však převládala radost nad faktem, že se mužstvu podařilo dotáhnout dvoubrankové manko.
14.8.Bednářova paráda završila přestřelku se ŽďáremBLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Šest branek a několik sporných situací. To vše přineslo utkání fotbalistů FK APOS Blansko se Žďárem. Domácím se nakonec podařilo dotáhnout dvoubrankové manko. Vyrovnávací trefu zaznamenal po nádherném voleji David Bednář.
13.8.Hráč 1. kola: David Bednář BLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězný návrat do sestavy Blanska okořeněný asistencí u první branky prožil v utkání s Velkým Meziříčím záložník David Bednář, kterého fanoušci zvolili Hráčem kola.
12.8.Premiéra v nové sezóně se vydařila, byl spojený zástupce Beta Control BLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Spokojený s premiérou A mužstva v novém ročníku divize byl po utkání s Velkým Meziříčím zástupce generálního partnera firmy Beta Control.
10.8.Anketa Hráč kola i v nové sezóněBoris HasaB l a n s k o - Také v novém ročníku divize můžete svými hlasy ovlivnit již tradiční anketu Hráč kola.
9.8.David Bednář si obnovenou premiéru osladil asistencíBLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Byl jednoznačně nejnebezpečnějším hráčem Blanska, který po celé utkání zaměstnával obranu Velkého Meziříčí. Záložník David Bednář si po půlročním hostování v Líšni navlékl zbrusu nový oranžový blanenský dres a velkou měrou přispěl k zisku tří bodů.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu