Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Starší žáci získali v Hustopečích premiérové tři bodyHUS - BLA 1:2, 2.kolo | Petr StupkaH U S T O P E Č E - Ve druhém utkání nové sezóny získali starší žáci premiérové tři body v krajském přeboru. Stalo se tak na hřišti Hustopečí, kde naši kluci zvítězili 2:1.
1.9.Mladší žáci poprvé prohráliBLA - SVB 0:4, 13.kolo | Michal ŠenkeříkB L A N S K O - V prvním domácím zápase sezóny nedokázali mladší žáci navázat na dvě předchozí vysoká vítězství ze hřišť soupeřů a podlehli Svratce Brno jednoznačně 4:0.
2.9.Kádr A týmu se rozrostl o dva záložníkyBoris HasaB L A N S K O - Na další dvě nové tváře se mohou těšit všichni příznivci FK APOS Blansko. Modrý dres navlékne Jakub Fous (1986), který bude v Blansku hostovat z 1. FC Brno a také Roman Kostka (1990) z FC Tescomy Zlín. Prvně jmenovaný již usedne na lavičku v dnešním utkání proti Velkému Meziříčí, druhý bude trenéru Zbořilovi k dospozici až pro sobotní derby proti Boskovicím. Více podrobností o obou nových akvizicích přineseme později.
2.9.A tým slaví premiérové vítězstvíBLA - VEM 3:0, 15.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Až v předehrávaném 15. kole se fotbalisté FK APOS Blansko dočkali prvního vítězství v probíhajícím ročníku divize. Jejich vzepětí odnesl celek Velkého Meziříčí, který s z Údolní odvezl porážku 3:0.
5.9.Derby skončilo bezbrankovou remízouBLA - BSK 0:0, 5.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko remizovali na domácí půdě s v okresním derby s Formanem Boskovice 0:0. Největší šanci ke vstřelení branky propásl v 18. minutě Libor Němec, který neproměnil pokutový kop.
6.9.Starší dorost suverénně zvítězil na půdě Šardic BSAB - BLA 0:4, 5.kolo | Michal PolákŠ A R D I C E - Suvérénně si počínali na půdě Šardic B starší dorostenci FK APOS Blansko. Do sítě soupeře nasázeli 4 branky a ani jednu neinkasovali.
6.9.Dorost B zvítězil vysoko v OlomučanechOLC - BLB 0:8, 2.kolo | Jiří PokojO L O M U Č A N Y - Ve druhém kole okresního přeboru, skupiny A vyhrál B dorost vysoko v Olomučanech.
6.9.Starší žáci porazili Svratku Brno BLA - SVB 2:0, 13.kolo | Jaroslav MatuškaB L A N S K O - V tomto týdnu odehráli žáci dvě mistrovská utkání, nejprve ve čtvrtek se na stadionu na Mlýnské utkali v předehrávaném 13. kole s FC Svratka Brno a v sobotu na stadionu na Údolní v utkání 3. kola přivítali Sokol Lanžhot.
6.9.Starší žáci získali ze dvou utkání čtyři bodyBLA - LAN 3:3, 3.kolo | Jaroslav MatuškaB L A N S K O - V tomto týdnu odehráli žáci dvě mistrovská utkání, nejprve ve čtvrtek se na stadionu na Mlýnské utkali v předehrávaném 13. kole s FC Svratka Brno a v sobotu na stadionu na Údolní v utkání 3. kola přivítali Sokol Lanžhot.
11.9.Díl VIII. - Nepovedený vstup do sezonyPavel Starý ml.V předchozím, spíše optimisticky laděném článku, ve kterém jsem odhadoval naše šance v novém ročníku, jsem předpovídal našemu týmu pozici na špici tabulky s možností postupu. Na závěr jsem ještě poznamenal, že zápas v Šardicích nám hodně napoví. Alespoň v tomto jsem se tedy určitě trefil.
11.9.Mladší dorost v Šardicích neuspělSAB - BLA 2:1, 5.kolo | Jiří PokojŠ A R D I C E - Po třech výhrách v řadě mladší dorostenci tentokrát nestačili na B tým tréninkového centra Hodonína-Šardic.
11.9.Lukáš Dvořáček ukončil hostováníBoris HasaB L A N S K O - O jednoho hráče je chudší soupiska fotbalistů FK APOS Blansko. Po vzájemné dohodě s vedením klubu ukončil ofenzivní záložník Lukáš Dvořáček (1988) své hostování v našem klubu z 1. FC Brno.
11.9.Juniorka získala všechny body ve SloupěSLP - BLB 0:3, 5.kolo | Libor KlimešS L O U P - Juniorka FK APOS Blansko potvrdila svoji výbornou formu na venkovním hřišti, tentokrát ve Sloupě, kde dokázali svěřenci trenéra Šindelky vyhrát suverénně 3:0.
12.9.A tým zvítězil vysoko v TřebíčiTRE - BLA 1:4, 6.kolo | Boris HasaT Ř E B Í Č - Vzestup formy potvrdili fotbalisté FK APOS Blansko na hřišti ambiciózní Třebíče, která v týdnu vyřadila z domácího poháru prvoligové Slovácko. Svěřenci trenéra Zbořila dokázala čtyřikrát skórovat a zcela po zásluze získali tři body.
12.9.Juniorka udržela i přes remízu vedoucí poziciBLB - LET 3:3, 6.kolo | Libor KlimešB L A N S K O - Infarktový zápas sehrál náš B tým s Letovicemi. Ty vedly v poločase už 2:0 nakonec však byly za bod rády.
13.9.Starší dorost deklasoval Moravský KrumlovBLA - MKR 5:1, 6.kolo | Michal PolákB L A N S K O - Na střeleckou pohodu ze Šardic navázal starší dorost také v domácím prostředí, ve kterém si s přehledem poradil s Moravským Krumlovem.
13.9.Mladší dorost nedal Krumlovu šanciBLA - MKR 4:0, 6.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - Další vysoké vítězství si na své konto připsali mladší dorostenci FK APOS Blansko. Střelecky se blýsk Jan Sedlák, autor hattricku.
13.9.Dorost B porazil LipovecBLB - LIP 9:0, 3.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - B dorost ve třetím utkání sezóny nadělil Lipovci devět branek.
14.9.Starší žáci podlehli vysoko 1. FC Brno CBNC - BLA 6:1, 4.kolo | Jaroslav MatuškaB R N O - V pátém mistrovském utkání utržili svěřenci Petra Stupky debakl v Brně s C týmem 1. FC.
16.9.Petr Vašíček povede divizní RousínovBoris HasaB L A N S K O - Nepříliš dlouho byl bez angažmá trenér Petr Vašíček. Jeho novým působištěm se v úterý stal 14. celek divize D Framoz Rousínov. Bývalý blanenský kouč nahradil na tomto postu Františka Schneidera, který na svoji funkci rezignoval po porážce v Napajedlech. Premiéru před vlastním publikem se nový trenér Rousínova odbyje tuto sobotu, kdy nastoupí jeho svěřenci proti Otrokovicím. Naše mužstvo se v podzimní části utká s Rousínovem na jeho hřišti v sobotu 24. října v rámci 12. kola.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu