Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

1.9.Na úvod anglického týdne deklasovali Blanenští Velké Meziříčí 5:0BLA - VEM 5:0, 5.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Blanenští dokázali v pátém takřka dokonale přehrát svého soupeře - Velké Meziříčí. Domácí už v první půli nastolili jasný cíl v podobě vítězství a dokráčeli k němu poměrně pohodlně poměrem 5:0. Dvakrát se prosadil Sedlo, po jedné brance přidali Ubrančok a Kopičár. Jednou se prosadil i hostující Šuta, bohužel pro hosty však trefil jen vlastní branku.
1.9.Zbyněk Zbořil: Následující týden nám ukáže, jak na tom vlastně jsmeBLA - VEM 5:0, 5.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Zápas s Velkým Meziříčím přilákal do ochozů stadionu na Údolní ulici přes osm stovek diváků. Právě fanoušci potěšili trenéra Blanska Zbyňka Zbořila, který si krom plného hlediště pochvaloval i produktivitu svého celku.
3.9.MSFL pokračuje. Do Blanska míří OtrokoviceBLA - OTR 4:0, 17.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká další těžká prověrka. V předehrávce sedmnáctého kola se na hřiště na Údolní podívá Viktoria Otrokovice.
4.9.Bitvu s Otrokovicemi rozsekl až druhý poločas, Blansko se posouvá na čelo tabulkyBLA - OTR 4:0, 17.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Druhý zápas anglického týdne svěřenci trenéra Zbořila zvládli. Po bezbrankové první půli sáhl trenérské duo Kasálek - Zbořil do sestavy a to se ukázalo jako klíčový tah, neboť demolici 4:0 řídili střídající hráči. Blansko se tak posouvá na první místo tabulky.
6.9.Fotbalový kemp přípravekAleš NečasB l a n s k o - Od 22. do 25.8. se v Blansku uskutečnil fotbalový kemp přípravek. Kemp se konal na stadionu ASK na umělém i přírodním povrchu za účasti 27 malých fotbalových nadšenců. V každodenních trénincích jsme zapracovali na fyzičce, nacvičovali jsme střelbu a vedení míče, kličky a zejména souboje jeden na jednoho, které byly hlavní dominantou celého soustředění. Nechyběly ani úpolová cvičení, pohybové hry, soutěže, fotbálek.
6.9.Třetí zápas v sedmi dnech. Blansko jede do KroměřížeBLA - VEM 5:0, 5.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Blanenští fotbalisté mají na oddech pouze dva dny. Hned v sobotu nastoupí svěřenci Zbyňka Zbořila na hřišti Kroměříže. Boj o důležité tři body začíná na tamním hřišti v sobotu v 16:00.
6.9.Pozvánka na náhradní valnou hromadu Libor KlimešPozvánka na náhradní valnou hromadu FK Blansko, z.s., se sídlem Údolní 1826/10, 678 01 Blansko, IČ: 266 06 623

Dne 25. 9. 2019 od 18:00 hodin

se bude konat v Dělnickém domě (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 náhradní valná hromada FK Blansko, z.s. s tímto programem:
7.9.Ani na třetí pokus Blansko venku nevyhrálo. V Kroměříži remizovalo 0:0KRO - BLA 0:0, 6.kolo | Kryštof Severa, hanackaslavia.czK r o m ě ř í ž - Ani na třetí pokus nedokázali svěřenci Zbyňka Zbořila porazit soupeře na jeho hřišti. V Kroměříži Blansko remizovalo 0:0 a seskočilo na druhou příčku za první Sigmu Olomouc.
9.9.Blansko se utká s rezervou Zbrojovky Brno!Kryštof Severa, foto: Martin Lísal, fczbrno.czB l a n s k o - Dobrá zpráva pro fanoušky Blanenského fotbalu. Ve středu 11. září se v rámci přípravného zápasu střetne FK Blansko s rezervou největšího týmu v regionu - Zbrojovky Brno! Utkání se idehraje ve středu 11.9 od 16:30 v Moravských Knínicích.
14.9.Šlágr kola na Údolní. Do Blanska míří první tým tabulky - Sigma OlomoucBLA - OLB 3:1, 7.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká další těžký duel MSFL. Do Blanska míří lídr tabulky a zástupce rezerv prvoligových týmů - Sigma Olomouc "B". Utkání začíná v neděli 15. září v 10:15.
15.9.Šlágr kola v režii domácích!BLA - OLB 3:1, 7.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Fantastických 1423 diváků mohlo na Údolní sledovat galapředstavení svěřenců Zbyňka Zbořila, kteří dokázali uhlídat elitní hráče soupeře a ve šlágru kola zvítězit 3:1. Díky tomu se také posouvají na čelo soutěže.
15.9.Zbořil: Klíčový moment byla chycená penaltaBLA - OLB 3:1, 7.kolo | Kryštof Severa, Martin ChroustBlansko - Fotbalisté Blanska před rekordní návštěvou v historii MSFL - 1423 diváků - porazili rezervu prvoligové Sigmy Olomouc a doposud vedoucí tým tabulky. I v pátém utkání na domácí půdě tak Blansko zvítězilo, čímž se vyšvihlo do čela soutěže, kde má nyní tříbodový náskok. Trenér Zbyněk Zbořil mohl nedělní dopoledne hodnotit jenom pozitivně.
19.9.Martin Doležal: Potřeboval bych takových víkendů co nejvícBLA - OLB 3:1, 7.kolo | Kryštof Severa, Martin ChroustBlansko - Jedním z hrdinů vítězného utkání nad Sigmou Olomouc “B” byl brankář Martin Doležal, který pochytal množství gólových šancí a svůj parádní výkon korunoval chycenou penaltou. Nejen o tomto klíčovém momentu se blanenský gólman rozpovídal v pozápasovém rozhovoru.
20.9.MSFL pokračuje. Blansko míří do RosicROS - BLA 1:0, 8.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Blanenští fotbalisté budou moct přetrhnout remízovou šnůru z venkovních hřišť v osmém kole. V rámci souboje nováčků zamíří svěřenci Zbyňka Zbořila na hřiště Slovanu Rosice!
21.9.První prohra pro Blansko. Rosice souboj nováčků zvládlyROS - BLA 1:0, 8.kolo | Kryštof SeveraR o s i c e - Zápas dvou nováčků v MSFL, zápas s tradičním soupeřem. To vše znamenal duel mezi Rosicemi a Blanskem. Blansko navíc jelo do Rosic jako lídr soutěže a neporažený tým. To vše však na domácí tým bylo málo, neboť brankou ve druhé minutě rozhodl Malata o skutečnosti, že si Rosice ponechají body doma.
23.9.Feik do Startu, Minx do Otrokovic, Bednář do BohunicKryštof SeveraB l a n s k o - Těsně před koncem přestupního období se vedení FK Blansko rozhodlo uvolnit formou hostování trojici hráčů.
28.9.Udrží Blansko domácí neporazitelnost? Domácí prověří nevyzpytatelný HlučínKryštof SeveraB l a n s k o - Další kolo MSFL nezastavitelně klepe na dveře. Svěřence Zbyňka Zbořila čeká soupeř z kategorie nevyzpytatelných - FC Hlučín. Zápas začíná tradičně v neděli v 10:15 na hřišti na Údolní.
29.9.Zbořil: Chtěli jsme Hlučín utavit a to se povedloBLA - HLC 5:1, 9.kolo | Kryštof Severa, Martin ChroustBlansko - Fotbalisté Blanska zvládli vítězně i šestý domácí zápas sezóny. Proti Hlučínu sice museli otáčet nepříznivé skóre, to se jim ale pěti brankami podařilo a po vítězství 5:1 se udrželi na čele MSFL. Za úspěšným utkáním se tradičně ohlédl blanenský lodivod Zbyněk Zbořil.
29.9.Blansko nedalo Hlučínu šanci a doma stále neprohrálo!BLA - HLC 5:1, 9.kolo | Kryštof SeveraBlansko - Domácí prodloužili sovu neporazitelnost a v rámci devátého kola přejeli soupeře z Hlučína poměrem 5:1. Branky domácích vstřelil Schwendt, Žák, Sedlo a Kopičár.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu