01.10.2013  |  Boris Hasa

Škoda, že hráč typu Pavla Šustra v Blansku není, říká Jiří Hajský

Škoda, že hráč typu Pavla Šustra v Blansku není, říká Jiří Hajský

B r n o / B l a n s k o - Jeho svěřenci třikrát hráli s celky z moravské metropole a ve všech třech případech vybojovali na hřišti soupeře remízu. Trenér Jiří Hajský bod z Bohunic bral, ale vzhledem k neproměněným šancím si byl vědom toho, že jeho svěřenci byli blízko k zisku tří.

 
 
„Jsem ještě plný emocí, protože jsem se rozčílil u situace ze 76. minuty, kdy měla být domácímu hráči udělena červená karta. Měli jsme tu na tři body. V prvním i ve druhém poločase jsme si vypracovali situace k tomu, abychom odskočili na rozdíl dvou branek. To se nám nepodařilo a nakonec jsme na to doplatili,“ hodnotil průběh utkání blanenský kouč.

Blansko po pasivním vstupu do utkání brzy prohrávalo, dokázalo se však zvednout a do přestávky skóre otočilo. „Rozjížděli jsme opět pomaleji. Pětadvacet minut v prvním poločase však bylo z naší strany velice dobrých. Jak už jsem říkal, chtělo to proměnit ještě jednu šanci,“ doplnil Jiří Hajský.

Hodně práce měli domácí obránci se zastavováním výpadů útočné dvojice Trtílek - Ullmann, z níž však ani jeden člen utkání nedohrál do konce. „Honzu Trtílka jsem střídal až na konci, protože se srazil s protihráčem hlavami a tak to bylo víceméně vynucené střídání. Onru Ullmanna jsem nestřídal kvůli výkonu, ale protože jsem chtěl dát příležitost i dalšímu útočníkovi,“ okomentoval změny v sestavě blanenský trenér.

Domácí po celý zápas hrozili ze standardních situací a rohových kopů, které výborně zahrával zkušený útočník Pavel Šustr. Jeho výstavní trefa ze 77. minuty nakonec rozhodla o konečné dělbě bodů. „V těchto situacích se projeví zkušenost a kopací technika. Pavel Šustr tímto svým přínosem má pro své mužstvo váhu. Je škoda, že typově podobný hráč není v Blansku. Je to však realita a musíme se s tím vypořádat. Zatím se nám celkově neúčast zkušených hráčů daří nahradit,“ uzavřel pozápasové hodnocení Jiří Hajský.
Související články

Reportáž

Ohlasy

Audio

  • Jiří Hajský po Bohunicích
    This div will be replaced
  • Jan Trtílek po Bohunicích
    This div will be replaced
Aktuální články
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu