28.01.2014  |  Boris Hasa

Na úvod můžeme být spokojeni, říká trenér Hajský

B r n o / B l a n s k o - Úvodní utkání zimní přípravy proti Zastávce, které skončilo vítězstvím blanenských fotbalistů 7:0, hodnotil trenér Hajský pozitivně.

„Vzhledem k faktu, že se jednalo o naše první přípravné utkání, jsem byl s jeho průběhem spokojen. Bylo to běhavé a celkem slušně se nám dařila kombinace. Terén byl sice kluzký a podmínky pro fotbal ne zrovna ideální, přesto se s tím hráči poprali dobře. Navíc jsme nastříleli sedm branek, což je pozitivní,“ hodnotil průběh zápasu Jiří Hajský.

V útočné fázi dobře fungovala spolupráce čerstvého držitele titulu fotbalista OFS Blansko 2013 Jana Trtílka s dalším Janem - Koudelkou. „Vyhověli si. Napoprvé ta spolupráce vypadala velmi slibně a sám jsem z toho byl mile překvapen. My navíc při zranění Hansla nemáme k Trtílkovi dalšího útočníka,“ připomněl blanenský trenér.

Další přípravný zápas čeká A tým nově již zítra, kdy od 18:00 vyzve na umělé trávě Nordic Brno za Lužánkami účastníka 1.B třídy, skupiny B Tatran Kohoutovice. „Chtěli jsme při našem současném programu, který je hodně zaměřen na kondici, to klukům zpestřit. Určitě jim utkání dá o něco více, než kdybychom jen běhali,“ uzavřel Jiří Hajský.