L e t o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci se dnes zúčastnili halového turnaje v Letovicích, na kterém se představilo 8 týmů z okresu Blansko. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. dokázali zvítězit ve všech utkáních a obsadili tak 1. místo.

Hodnocení trenéra

Jiří Pokoj st., FK Blansko: „Po dvou přípravných utkáních na umělé trávě Nordic Brno proti dorostu Kohoutovic (3:0) a mužům Adamova (1:2) jsme pokračovali v přípravě v dobrých výkonech a odehráli halový turnaj v Letovicích, který jsme zaslouženě vyhráli a potvrdili, že když je dobrý kolektiv jde všechno, přestože šest hráčů díky zranění nebo nemoci chybí. Postupně jsme porazili Olomučany, Letovice, Voděrady, v semifinále 4:0 Rájec-Jestřebí. Ve finále jsme pak zdolali 2:0 Cetkovice, za které hráli čtyři hráči, kteří působí v Boskovicích. Během celého turnaje turnaje jsme nedostali branku. Na závěr bych chtěl odpovědět trenérovi staršího dorostu, co je logické. U mě je logické, když je mladší a starší dorost a každý má dva ročníky, o které se musí trenér postarat a pokud za dva roky nesežene jediného hráče a na trénink jde z dlouhé chvíle, jak se říká vyprdět, zrovna když má čas, si myslím, že to je málo. A umístnění v podzimní části, díky Skoupému, který hraje v Prostějově a vystřílel šest bodů a kontumačnímu výsledku s Boskovicemi, za který já bych se styděl, byli by starší dorostenci předposlední. Než napíšou takovou blbost, tak ať se nad sebou zamyslí a když na to nestačí a nemají čas, ať to nedělají. To je vizitka současného staršího dorostu a je mě těch kluků líto a není to názor jenom můj.“
FK Blansko mladší dorost
horní řada (zleva): Jiří Pokoj st. - trenér, Jiří Maňoušek, Lukáš Mareček, Dominik Zmeko, Ondřej Zmeko, Ivo Loula, Libor Vintr, Roman Zeman
dolní řada: Jan Matuška, Vladimír Šíbl, Radek Keprt, Filip Urbánek