B l a n s k o - Zítra máte možnost vidět v akci malé fotbalisty přípravky FK Blansko ročník 2004 a mladší v akci. Ve sportovní hale na Údolní se v této věkové kategorii koná halý turnaj za účasti 6 týmů.
Kromě pořádajího FK Blansko se na turnaji představí FC Zbrojovka Brno, FC Boskovice, 1. FK Drnovice, MFK Vyškov a FK SK Bosonohy. Souboje základní části se budou hrát od 9:00, ve 14:20 přijdou na řadu utkání o umístění.

Srdečně zveme všechny příznivce mládežnického fotbalu do sportovní haly na ulici Údolní 10, Blansko.