23.06.2014  |  Boris Hasa

Losovací koš moravských soutěží je připraven

Losovací koš moravských soutěží je připraven

O l o m o u c / B l a n s k o - V úterý 24. června se sejdou moravské kluby na losovacím aktivu v Olomouci. Podle přihlášek je jasno o obsazení jednotlivých soutěží. Z MSFL sestoupil Žďár nad Sázavou z posledního místa a Mikulovice z vlastního rozhodnutí.

 
 
Klub z Jesenicka se přihlásil jen do okresního přeboru. Vzhledem k tomu, že nikdo do MSFL z Fotbalové národní ligy nesestoupil, tři volná místa si rozdělili vítěz skupiny D Vyškov, druhý ze skupiny E Opava B, protože vítězný Lískovec se přihlásil jen do divize, a lepší ze čtvrté pozice obou divizních skupin Líšeň po odmítnutí obou celků ze třetích míst divize (Vrchovina a Slavičín).

Do divize D sestoupil Žďár nad Sázavou, z krajských přeborů postoupily Mutěnice a Havlíčkův Brod. Na uvolněné místo po Líšni zřejmě přejdou Otrokovice ze sousední skupiny. Ve skupině E budou nováčky Velké Karlovice, Kozlovice a Rýmařov. Vzhledem k tomu, že na uvolněné místo po Mikulovicích odmítly postup tři oslovené celky z druhého a čtvrtého místa krajských soutěží Olomoucka, zůstává i pro příští ročník v soutěži předposlední tým Karviné B.

Ke změnám může ještě dojít v případě, že si některý přihlášený celek do zahájení losovacího aktivu, který proběhne od 15:30 hodin v aule Fakulty tělesné kultury v Olomouci, svůj start v příštím soutěžním ročníku rozmyslí.

Zdroj: RegionSport (14/2014)
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu