R u d i c e / B l a n s k o - V dnešním přípravném utkání, hraném na hřišti Sokola Rudice, podlehli mladší dorostenci svým věkovým vrstevníkům ze Slovanu Brno 1:6. Stínem utkání je zranění testovaného Valtera Formánka.
neděle 27. 7. 2014, hřiště TJ Sokol Rudice
FK Blansko U17 - Slovan Brno U17 1:6 (0:2)
Branka:
Gansukh
Sestava: Holík (40. Veselý) - Přikryl, Borek, Feik, Kala - Gregor, Študent, Psota, Dobeš - Formánek (37. Sedlák), Gansukh
Trenér: David Bednář

Hodnocení trenéra

„Po úvodním týdnu přípravy jsme dnes sehráli první přátelské utkání. V základní jedenáctce se ocitla pětice navrátilců z dovolené, proto měl zápas spíše kondiční charakter. Byl plný nepřesností a výsledově pro nás nedopadl dobře. Herně to ovšem až tak špatné nebylo. Jsem rád, že jsme se hlavně ve druhém poločase dostávali do šancí i když jsme využili pouze jedinou. Stínem utkání je zranění Valtera Formánka, který utrpěl zlomeninu nohy. Touto cestou mu přeji brzké uzdravení a návrat na trávník.“

Následující přípravné utkání

sobota 2. 8. 2014, 15:00, stadion na Údolní