B r n o / B l a n s k o - Místo čtrnácti jen třináct. To je počet týmů v dorostenecké divizi - skupině D v sezoně 2014/15. Ze soutěže se na poslední chvíli odhlásila Bystrc. Dosta do soutěže postupovala na jaře 2013 a v poslední sezoně hrála s Bohunicemi o první místo. V letošní sezoně nebude mít klub dorost.

Vyjádření Bystrce

„V dorostenecké divizní skupině D nebudou letos hrát týmy Bystrce, odhlášeni byli starší i mladší. Hráčů těchto ročníků nebylo v Bystrci dostatek po celou dobu jejich působení a stále se to řešilo hostováními a střídavými starty. Před začátkem sezóny tato situace vygradovala a Dosta nemá dostatek hráčů, aby mohla hrát. Kmenoví hráči půjdou na hostování do jiných klubů. Špánek a Tofl byli přeřazeni do mužů a zároveň budou mít střídavý start do dorostu. Prvně jmenovaný do Sparty Brno, druhý do Znojma. Pokud bude dorost přihlášen do příštího ročníku, bude muset nejspíš hrát městskou soutěž.“

Dorostenecká divize D

1 - Pelhřimov, 2 - Vrchovina, 3 - Žďár, 4 - Boskovice, 5 - Třebíč, 6 - Blansko, 7 - Otrokovice, 8 - Havlíčkův Brod B, 9 - Velké Meziříčí, 10 - Sparta Brno B, 11 - volný los, 12 - Bohunice, 13 - Kyjov, 14 -Břeclav

Zahajuje se 2. kolem, 17. 8.
Břeclav - Havlíčkův Brod B
Velké Meziříčí - Otrokovice