B r n o / B l a n s k o - Výběr jižní Moravy bude reprezentovat Českou republiku v kvalifikaci na amatérské mistrovství Evropy - Regions´Cupu. V třetí kvalifikační skupině se postupně střetne se Švýcarskem, Bulharskem a Srbskem. Turnaj hostí od 25. do 29. září Srbsko.
Na amatérské EURO postupuje pouze vítěz. Včera byla zveřejněna konečná nominace osmnácti fotbalistů. Největší zastoupení má mezi nominovanou osmnáctkou Blansko. Jeho dres obléká čtveřice hráčů, tři zastupují Rosice, po dvou Tasovice, Bohunice a Moravská Slavia Brno a po jednom Mutěnice, Hodonín, Sparta Brno, Rousínov a Bzenec. Věkový průměr mužstva je 23,4 roku.

Konečná nominace Jihomoravského kraje na Regions´Cup

David Juran (Blansko)
Marek Gruber (Bohunice)

Obránci