28.04.2024 | 15:00

2

1

J e d o v n i c e / B l a n s k o - Tradiční vyhlášení ankety OFS Blansko Fotbalista roku 2009 proběhlo v pátek v prostorách kulturního sálu v Jedovnicích. Moderátorského žezla se chopil herec Pavel Trávníček. Na snímku při rozhovoru s Alešem Slaninou (Foto: Jan Charvát/DENÍK ROVNOST).
V hlavní kategorii se objevila hned čtveřice hráčů našeho A mužstva. Nejlepšího umístění dosáhl brankář Aleš Slanina (2. místo), v těsném závěsu za ním pak skončili záložníci David Bednář (3. místo) a Tomáš Kleveta (4. místo). Loňský vítěz této ankety, blanenský Martin Sehnal obsadil až 8. místo. Titulem fotbalista okresu Blansko pro rok 2009 se může pyšnit Martin Šmerda z týmu MKZ Rájec-Jestřebí. Také v dalších kategoriích měl náš klub své zastoupení. Nejlepším dorostencem byl vyhlášen Tomáš Zouhar, který si na podzim dokonce připsal i premiérový start v A mužstvu. Nejlepším hráčem přípravky pak byl vyhlášen talentovaný Tomáš Feik, který na podzim nastřílel v mistrovských utkáních 16 branek. V nesmírně vyrovnané kategorii Osobnost roku nakonec zvítězil bývalý předseda našeho klubu Alois Ťoupek. Všem oceněným gratulujeme.