B l a n s k o - Fotbalové jaro v podání FK Blansko přineslo úspěšné výsledky a záchranu v divizi. Podzim již tak vydařený nebyl, přesto se našim hráčům dostávalo po celý rok podpory od nejvěrnějších fanoušků. Věříme, že v novém roce 2015 budou mít více důvodů ke spokojenosti. FK Blansko Vám alespoň tímto článkem děkuje.
fanousci
Děkovačka po utkání 30. kola loňské sezóny FK Blansko - SK Líšeň 5:3 (1:0), autor: Lucie Holubová
fanousci
Děkovačka po utkání 30. kola loňské sezóny FK Blansko - SK Líšeň 5:3 (1:0), autor: Deník/Iveta Borková
fanousci
Podpořit přijeli fanoušci své mužstvo také do Napajedel, kde Blanenští vyhráli v 1. kole probíhající sezóny 2:1.
fanousci
Bubeníci nechyběli ani při utkání 2. kola poháru FAČR FK Blansko - MFK Frýdek-Místek 1:4 (1:3), které navštívilo 483 diváků, autor: Deník/Jan Charvát.
fanousci
Momentka z utkání 11. kola FK Blansko - FC Slovan Rosice 1:1 (0:1), autor: Deník/Hynek Skoták.
fanousci
Tradičně plně obsazená severní část stadionu na Údolní, autor: Deník/Hynek Skoták.
fanousci
Blansku fandí i zástupkyně něžného pohlaví.
fanousci
FK Blansko má mezi fanoušky zastoupení všech věkových kategorií - Čenda junior.