15.02.2015  |  David Bednář

Mladší dorost na úvod přípravy podlehl Líšni

Mladší dorost na úvod přípravy podlehl Líšni

B r n o / B l a n s k o - Úvodní přípravné utkání v rámci probíhající zimní přípravy mají za sebou mladší dorostenci. Svěřenci trenéra Davida Bednáře prohráli na umělé trávě v Líšni s domácím o rok mladším výběrem 3:1.

 
 
sobota 14. 2. 2015, 14:00, UT Líšeň
SK Líšeň U16 - FK Blansko U17 3:1 (2:0)
Branka:
Vorlický
Sestava: Holík - Sedlák, Šenkeřík, Feik, Bilek, Dovrtěl, Dobeš, Psota, Šmerda, Hanák, Vorlický, Gregor (střídání hokejově)
Trenér: David Bednář

Hodnocení trenéra

„K prvnímu přátelskému utkání nemohli kvůli nemoci nastoupit Študent, Borek, Formánek, Šamalík, Kala, Šustr, Gansukh, D. Zmeko a Přikryl. Aby se zápas mohl odehrát, pomohl nám Jiří Vorlický mladší (Vilémovice) a Radek Dovrtěl (Rájec). Na hřišti se naopak objevil Jan Sedlák, který se vrací po zlomenině kotníku. Po dobrém úvodu, kdy jsme drželi míč a Líšeň nepustili do výraznější příležitosti, přišli dva propadené centry a z následných doražek se soupeř nemýlil - 2:0. Po změně stran se domácí spoléhali hlavně na brejky. Jeden z nich se nám povedlo odvrátit na roh, bohužel pravé z něho jsme inkasovali potřetí. Čestného úspěchu jsme se dočkali po akci Gregora, zakončoval Vorlický - 3:1.“
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu