10.03.2015  |  Michal Šenkeřík/Boris Hasa

Starší žáci zdolali přesvědčivě Svratku Brno

B r n o / B l a n s k o - V dalším přípravném utkání, hraném na umělé trávě VUT Brno, si starší žáci proti Svratce Brno zastříleli. Svěřenci trenéra Michala Šenekříka zdolali svého soupeře přesvědčivě poměrem 5:0.

sobota 7. 3. 2015, 11:00, UT VUT Brno
FC Svratka Brno - FK Blansko 0:5 (0:2)
Branky: R. Souček 2, Pernica, Ševčík, Štěpánek
Sestava: Veselý - Boček, Pačovský, Kopřiva, Němec - Šamšula, R. Souček, Ševčík, Pernica - Kouřil, Mlčoušek
Náhradníci: Štěpánek, Klosowicz, Vybošťok, Kutil
Trenér: Michal Šenkeřík

Hodnocení trenéra

„Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou a soupeře jsme nepustili k vážnějšímu ohrožení naší brány. V úvodu se nám podařilo vstřelit rychlou branku Pernicem a postupně si vypracovali šance i ostatní hráči. Pokud se Svratka ocitla v našem pokutovém území, tak její pokusy eliminovali pozorní brankáři. Za zmínku stojí výkon mladšího žáka Filipa Štěpánka, který podal velice kvalitní výkon a přesvědčivě zapadl do herního projevu týmu.“

Další přípravné zápasy

sobota 21. 3. 2015, 17:30, UT Boskovice