25.03.2015  |  Michal Šenkeřík/Boris Hasa

Starší žáci si v přípravném zápase poradili s Boskovicemi

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Předposlední přípravný zápas sehráli v sobotu v Boskovicích starší žáci. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka porazili domácí celek poměrem 5:2.

sobota 21. 3. 2015, 17:30, UT Boskovice
FC Boskovice - FK Blansko 2:5 (0:2)
Branky: Mlčoušek 3, R. Souček, Veselý
Sestava: Veselý - Boček, Pačovský, Kopřiva, Němec - Ševčík, R. Souček, Rek, Pernica - Mlčoušek, Kouřil
Náhradníci: Klosowicz, Šamšula
Trenér: Michal Šenkeřík

Hodnocení trenéra

„V utkání jsme přehrávali soupeře po všech stránkách. Skóre mohlo být vyšší, bohužel se opět projevila naše stará bolest - neproměňování šancí. Jen vyjímečně se hráči Boskovic dostali na dostřel naší branky. Obě branky jsme inkasovali díky vlastní nedbalosti v závěru utkání, kdy jsme hráli na tři obránce. Věřím, že se z chyb hráči dostatečně poučí. Jinak však musím tým za odvedený výkon pochválit. Rozdíl mezi soutěžemi, které oba týmy hrají, byl na hřišti znát.“

Generálka před startem jara

sobota 28. 3. 2015, 10:30, UT Brno-Bohunice