08.05.2015  |  www.jmkfs.cz

Výběr Jihomoravského kraje má za sebou první tréninkový kemp v přípravě na Regions´Cup

Výběr Jihomoravského kraje má za sebou první tréninkový kemp v přípravě na Regions´Cup

B r n o / B l a n s k o - Příprava na amatérské EURO začala. V pondělí se v Bohunicích uskutečnil první tréninkový kemp vybraných hráčů z jihomoravských klubů.

 
 
„Tréninkového utkání se zúčastnilo 29 hráčů. Na velmi dobře připraveném trávníku si borci zahráli opravdu s chutí. Každý předvedl své kvality a bylo se opravdu na co dívat. Třikrát dvacet minut bylo dostačujících, co se týká tréninkového zatížení,“ informoval trenér výběru Stanislav Schwarz.

Podruhé se výběr sejde v pondělí 25. května opět v Bohunicích. „Do té doby musí každý z hráčů absolvovat sportovní lékařskou prohlídku," přidává Schwarz. Na úterý 9. června pak domlouvá vedení týmu přípravný zápas. „Chceme soupeře minimálně z třetí ligy.“ Po utkání zveřejní trenérský štáb nominaci dvaceti hráčů, kteří budou reprezentovat na finálovém turnaji Regions´Cupu v Irsku. „Čeká nás velmi těžké rozhodování při zúžování kádru, protože nás všichni velmi mile překvapili,“ zakončil Stanislav Schwarz.

Nominace na tréninkový kemp výběru Jihomoravského kraje pro amatérské EURO

Brankáři: David Juran (Blansko), Marek Gruber (Bohunice), Martin Petráš (Hodonín), Lukáš Maňák (MS Brno)
Obránci: Michael Kršák (MS Brno), Roman Švarc (Tasovice), Tomáš Selinger (Rosice), Jakub Šplíchal (Blansko), Lukáš Trávník (Mutěnice), Jakub Havlásek (Rosice), Tomáš Novotný (Hodonín), David Müller (Blansko)
Záložníci: Radim Fiala (Bohunice), Miroslav Paul (Tasovice), David Lang (Rosice), Radim Záruba (MS Brno), Vlastimil Polák (Hodonín), Miloš Žoček (Rousínov), Tomáš Zůbek (Bzenec), Lukáš Koplík (Ratíškovice), Jaroslav Hromek (Mutěnice), Radim Holešinský (Mutěnice), Ondřej Makiš (Rosice), Tomáš Reška (Hodonín), Lukáš Kubíček (Sparta Brno)
Útočníci: Jan Trtílek (Blansko), Ondřej Ullmann (Rosice), Petr Kasala (Bzenec), Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Petr Svoboda (MS Brno), Ladislav Hansl (Tišnov)
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu