B r n o / B l a n s k o - Výběr OFS Blansko U12 reprezentoval Jihomoravský kraj na moravském finále okresních výběrů. Turnaj za účasti 7 výběrů se konal v Hluku 12. a 13. května. Svěřenci trenérů Vladana Horáka a René Gryce obsadili šestou příčku.

Výběry OFS U12 - moravské finále - Hluk

OFS Blansko - OFS Hradec Králové 0:2
OFS Blansko - OFS Ústí nad Orlicí 1:3
OFS Blansko - OFS Ostrava 1:2
OFS Blansko - OFS Přerov 0:1
OFS Blansko - OFS Vsetín 3:7

Konečná tabulka
1. OFS Ústí nad Orlicí
2. OFS Hradec Králové
3. OFS Vsetín
4. OFS Přerov
5. MěFS Ostrava
6. OFS Blansko
Výsledky OFS Třebíč byly anuloványpro neoprávněný start hráčů ze SpSM.

Soupiska OFS Blansko U12

Vojtěch Kubín, Jakub Ťoupek, Tobias Slanina, Patrik Lůdl, Matěj Rybář (FK Blansko), Radek Janků, Jan Bláha, Michal Gryc, Tomáš Toman, Matouš Chmelíček (Žijeme hrou), Daniel Lokaj, František Čejka (Boskovice), Jakub Slavíček (Olešnice), David Kučera (Jedovnice)
Trenéři: Vladan Horák, René Gryc
Vedoucí družstva: Martin Maňoušek