B r n o / B l a n s k o - Stejně jako před rokem obsadil výběr Jihomoravského krajského fotbalového svazu v Mezikrajské soutěži v kategorii U14 čtvrté místo. V pražském finále dvakrát prohrál a gólem hodonínského Jakuba Bárty zdolal Středočeský KFS 1:0.
O pořadí na druhém až čtvrtém místě nakonec rozhodovala minitabulka vzájemných zápasů, ze které vyšel JmKFS nejhůře. Turnaj jasně ovládl pořádající FS Praha. Individuální ocenění si odvezl Kvído Formánek, který byl vyhlášen nejlepším brankářem.

Finálový turnaj Mezikrajské soutěže U14

Stadion Aritma Praha, 26. a 27. května 2015
Jihomoravský KFS - Moravskoslezský KFS 0:2
Jihomoravský KFS - FS Praha 0:9