23.06.2015  |  www.jmkfs.cz

Na úterním srazu jihomoravského výběru by neměl chybět nikdo z nominované dvacítky

Na úterním srazu jihomoravského výběru by neměl chybět nikdo z nominované dvacítky

B r n o / B l a n s k o - Start amatérského EURA se nezadržitelně blíží. Do turnaje vstupuje výběr Jihomoravského kraje v pátek. Sraz nominovaných hráčů je v úterý 23. června v 11 hodin v Brně. "Nikdo z hráčů se neomluvil, takže by měla odjet původně nominovaná dvacítka," informoval v pondělí večer hlavní trenér Stanislav Schwarz.

 
 
Z Brna výběr odjede do Prahy, kde večer shlédne utkání EURA "21" ČR - Německo a druhý den dopoledne se letecky přesune do Dublinu. „Už máme rezervované plochy na trénink. V Irsku budeme mít podobně nastavený program jako na kvalifikaci v Srbsku. Zápasy jdou v rychlém sledu, máme tam regenerační tréninky, předzápasové, taktické. Náplň bude pestrá.“

Nominace výběru Jihomoravského kraje

Brankáři: David Juran (FK Blansko), Marek Gruber (Bohunice)
Obránci: Michael Kršák (MS Brno), Roman Švarc (Tasovice), Jakub Šplíchal (FK Blansko), Tomáš Novotný (Hodonín), Petr Šíp (FK Blansko)
Záložníci: Radim Fiala (Bohunice), David Lang (Rosice), Radim Záruba (MS Brno), Miloš Žoček (Rousínov), Tomáš Zůbek (Bzenec), Miroslav Paul (Tasovice), Ondřej Makiš (Rosice), Lukáš Kubíček (Sparta Brno), Radim Kleiber (Hodonín)
Útočníci: Ondřej Ullmann (Rosice), Petr Kasala (Bzenec), Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Petr Svoboda (MS Brno)
Náhradníci: Martin Petráš (Hodonín), Jakub Havlásek (Rosice), David Müller (FK Blansko), Jan Trtílek (FK Blansko), Lukáš Trávník (Mutěnice)
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu