30.06.2015  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci skončili v Holici pátí

Starší žáci skončili v Holici pátí

H o l i c e / B l a n s k o - O víkendu 20. a 21. června se starší žáci pod vedením trenéra Michala Šenkeříka zúčastnili dvoudenního turnaje v Holici. V silné konkurenci obsadili blanenští hráči velmi pěkné páté místo.

 
 
Během turnaje Blanenští konfrontovali své síly s celky z Čech a také ze zahraničí, jmenovitě Slovenska a Polska. V sobotu se jim dařilo, když ve čtyřech utkáních dvakrát zvítězili a dvakrát remizovali, přičemž od soupeřů neobdrželi ani jednu branku.

V neděli do turnaje zasáhlo osm nejlepších týmů. Na Blanenské čekal boj o páté místo, které díky vítězství 1:0 nad celkem FC Olympia Hradec Králové také získali.

Turnaj zároveň posloužil jako rozlučka se starším ročníkem 2000, který odchází do mladšího dorostu. „Tito hráči po dobu čtyř let velmi dobře reprezentovali klub v žákovské kategorii. Je to kvalitní ročník plný talentů. Doufám, že se dopracují až do mužské kategorie,“ řekl na jejich adresu trenér Šenkeřík.

Ten se také ohlédl za působením starších žáků v sezóně 2014/15 v krajském přeboru. „Obsadili jsme nádherné třetí místo, za což si kluci určitě zaslouží pochvalu. Chtěl bych jim za celoroční práci poděkovat, stejně jako za výpomoc z řad mladších žáků. Poděkování patří také mému kolegovi a asistentovi Tomáši Vachovi a vedoucímu týmu Radku Součkovi, bez kterých by to jednoduše nešlo. Samozřejmě díky patří i rodičům a našemu fanklubu za skvělou podporu. Přeji vycházejícím hráčům mnoho zdraví a pěkných fotbalových zážitků a úspěchů. Teď už je na jejich mladších spoluhráčích a příchozích hráčích, aby navázali na úspěšnou žákovskou tradici. Věřím v dobrou mládežnickou koncepci klubu,“ dodal závěrem Michal Šenkeřík.

Výsledky turnaje

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu