B l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 40 let dožívá jeden z nejlepších fotbalistů okresu Blansko poslední doby a velká opora Metry, ČKD a později FK Blansko Tomáš Kleveta.
Tomáš Kleveta se narodil 14. července 1975. Svůj fotbalový talent potvrzoval již od útlého věku, kdy s fotbalem začínal v tehdejším Spartaku Metra Blansko. Velkého úspěchu dosáhl v dorosteneckém věku v sezóně 1991/92, kdy se velkou měrou podílel na postupu družstva dorostu ČKD Blansko do tehdejší Moravskoslezské dorostenecké ligy. Úspěšně si poté vedl po návratu z vojny co by bažant v dresu A týmu v mužské divizi. Výraznou stopu zanechal Tomáš také v Ráječku, se kterým třikrát postoupil do vyšší soutěže, tím posledním byl postup do krajského přeboru v sezóně 2002/03, kde Ráječko působí dodnes.

V zimě roku 2007 se Tomáš vrátil do Blanska a to již navlékl dres tehdejšího FK APOS Blansko. Výraznou měrou se v témže roce podílel na postupu do divize a o rok později i do Moravskoslezské fotbalové ligy. Hráč s výborným přehledem na hřišti, kopací technikou, bojovností a čichem na góly ukončil svoji aktivní fotbalovou činnost v rámci divizních a krajských soutěží v roce 2010, kdy se Blansko zachránilo v divizi D. Poté působil v okresním přeboru, kde dělal radost příznivcům Sloupu.

Vedení FK Blansko přeje Tomáši Klevetovi i do dalších let pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a osobní pohody.

Vizitka Tomáše Klevety
Narozen: 14. 7. 1975
Výška: 176 cm
Váha: 77 kg