2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B r n o / B l a n s k o - V 10. kole dorostenecké divize, skupiny D se tým FK Blansko představili v neděli na umělém trávníku v Bohunicích proti domácímu Tatranu. Starší dorostenci zvítězili v poměru 2:1, mladší jednoznačně 6:0.
10. kolo divize D dorostu, starší dorost
neděle 11. 10. 2015, 10:00 | stadion TJ Tatran Bohunice, UT
TJ Tatran Bohunice - FK Blansko 1:2 (0:0)
Branky:
72. Urbánek Petr - 46. Flachs Dominik (pen.), 68. Maňoušek Jiří
Sestava: J. Matuška - L. Strya (85. Kala), Šamalík (46. Hanák), Mareček, Maňoušek (C), R. Keprt, Loula (69. Študent), Vintr, Bílek, D. Zmeko, D. Flachs
Náhradníci: Zemach, Kala, Študent, Hanák, Veselý
Trenér: David Jarůšek
Vedoucí týmu: Pavel Zmeko

neděle 11. 10. 2015, 12:15 | stadion TJ Tatran Bohunice, UT
TJ Tatran Bohunice - FK Blansko 0:6 (0:3)
Branky:
15. Sehnal Marek, 21. Prudil David, 34. Prudil David (pen.), 58. Prudil David, 65. Mlčoušek Michal, 78. Pačovský Jakub
Sestava: Veselý - R. Němec, Lukáš Pernica, Pačovský, T. Feik, Mlčoušek, R. Souček, Gregor, Prudil, M. Doležel, Marek Sehnal
Náhradníci: D. Šmerda, Ševčík
Trenér: Zdeněk Veselý
Vedoucí týmu: Josef Šmerda

Hodnocení Zdeňka Veselého: „V 10. kole byl naším soupeřem celek Bohunic, který je v tabulce na posledním místě. Od prvních minut jsme si proti nevýraznému soupeři vypracovali převahu, kterou jsme v úvodu utkání dokázali vyjádřit jen narůstajícím počtem rohů. Až po čtvrthodině hry jsme se prosadili i střelecky, když nadvakrát překonal dobře chytajícího domácího brankáře Sehnal - 0:1. Ve 21. minutě se individuálně prosadil Prudil a bylo to 0:2. Ve 34. minutě byl v domácím pokutovém území faulován Mlčoušek a Prudil z penalty zvýšil na 0:3. Po přestávce pokračovala naše převaha, ze které jsme však opět dlouhou dobu nedokázali vyprodukovat góly. Až v 58. minutě si míč ve vápně zpracoval Prudil a chytře přehodil domácího brankáře - 0:4. V 65. minutě se zblízka prosadil Mlčoušek 0:5. Skóre zápasu uzavřel v 78. minutě po centru Němce hlavou Pačovský - 0:6. V kombinované sestavě jsme získali povinné tři body. Bohužel jsme po jednom z tvrdých zákroků domácích přišli o zraněného Prudila.“