B l a n s k o - Dnes 15. října 2015 slaví 30. narozeniny bývalý záložník a opora A mužstva FK Blansko Martin Pokorný.
Kreativní záložník přišel do Blanska v létě roku 2011 a v následující sezóně se stal oporou B mužstva, když se mu podařilo nastřílet 18 branek a výraznou měrou se podílel na postupu do 1.B třídy, skupiny A. V následující sezóně si pak již navlékal dres A mužstva v krajském přeboru. Ve 24 utkáních vstřelil 10 branek, u dalších 7 asistoval a pomohl Blansku k návratu do divize. V ní zasáhl i vinou zranění a nemoci do 9 utkání. V červenci roku 2014 se podílel na postupu A týmu do 2. kola poháru FAČR. Do následující divizní sezóny již vinou zranění nezasáhl.

Nyní se dnes čerstvě 30letý záložník pomalu vrací do hry, když pomáhá v okresním přeboru týmu FK Adamov. Do dalších let přejeme Martinovi pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a mnoho úspěchů nejen ve fotbalovém životě.