B l a n s k o - Po prvním jarním mistrovském utkání mohli fanoušci FK APOS Blansko volit z řad našich borců 3 nejlepší hráče utkání. Nejvíce svým výkonem zaujal Jan Nečas.
Ofenzivní záložník byl nejčastěji střílejícím mužem Blanenských, brankář Ondrůšek však dokázal všechny jeho střely zlikvidovat. I přesto si Honza získal diváky svým pracovitým výkonem a s celkovým počtem 49 bodů zvítězil. Na druhém místě pak skončil úspěšný exekutor pokutového kopu Kamil Janíček, kterému fanoušci poslali celkem 45 bodů, třetí místo pak obsadil obránce Jan Zich s 26 body.

Systém hlasování:
1. hvězda utkání - 3 body