D r n o v i c e / B l a n s k o - Mladší žáci se v neděli představili na halovém turnaji v Drnovicích u Vyškova. Svěřenci Leoše Farníka a Jiřího Skřepského pouze vinou horšího skóre obsadili za vítěznou Líšní druhé místo.
Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, každý tak odehrál 4 zápasy po dvaceti minutách.

„Dle vyrovnanosti výkonů a potažmo i výsledků bylo na turnaji pozitivní to, že nebyl nikdo vyložený favorit a ani outsider. Naši kluci si vedli velmi dobře, na fotbal v jejich podání se dalo po vánoční pauze rozhodně dívat a stříleli i velmi pěkné branky. Nakonec jsme si z odvezli pohár za vynikající 2. místo, přičemž nás od zlata dělilo pouze horší skóre, protože jsme vstřelili o dvě branky méně než první Líšeň. Všem bych chtěl za účast a předvedené výkony moc poděkovat - jen tak dále,“ zhodnotil průběh turnaje trenér Leoš Farník.

FK SK Bosonohy - FK Blansko 1:3
branky: Tomáš Farník 2, Dujka

FK Drnovice - FK Blansko 0:0

FK Blansko - Líšeň 2:2