B l a n s k o - Dnes uplynuly přesně tři roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý funkcionář FK Blansko pan Josef Šplíchal.
Ing. Josef Šplíchal byl od roku 2004 členem prvního výkonného výboru FK Blansko, v němž pracoval jako hospodář. V roce 2007 byl jako člen vedení u postupu A týmu do divize. O rok později v historicky jediné sezóně Blanska v MSFL pomáhal během podzimní části jako lékař A mužstva. V sezóně 2010/2011 byl vedoucím týmu staršího dorostu, který postoupil do divizní soutěže.

Kdo jste ho znali, věnujte mu spolu s námi tichou vzpomínku.

Vedení FK Blansko