17.03.2016  |  Boris Hasa

FOTOCOUFAL mediálním partnerem klubu

FOTOCOUFAL mediálním partnerem klubu

B l a n s k o - Novým mediálním partnerem FK Blansko pro jarní část letošní sezóny se stal brněnský profesionální fotograf Petr Coufal.

 
 
Petr Coufal se zabývá focením reportážních fotografií z kulturních a sportovních událostí, firemních akcí, nemovitostí, či reklamních fotografií. V jeho zákaznickém portfoliu figurují například fotbalové kluby Zbrojovka Brno, 1. SC Znojmo FK či hokejová Kometa Brno.

Ze sportovních událostí doby nedávno minulé můžete prostřednictvím objektivu jeho fotoaparátu zhlédnout momentky z rozlučky Petra Švancary s profesionální kariérou, která loni v červnu za brněnské Lužánky přilákala přes 30.000 diváků, lednové hokejový hry v Brně, na kterých byl překonán divácký rekord v návštěvnosti na extraligovém utkání, či loňský světový pohár v biatlonu, který hostila Česká republika. V rámci podzimní části letošní divizní sezóny Petr Coufal fotil domácí utkání s Bystřicí nad Pernštejnem, Starou Říší a Žďárem nad Sázavou. Na jeho fotky se tedy můžete těšit také v jarní části sezóny.


http://www.fotocoufal.cz/
tel.: 731 755 038
e-mail: info@fotocoufal.cz
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu