13.04.2016  |  Boris Hasa

Blansko sehraje přátelské utkání s farmářským Tišnovem

B l a n s k o - V rámci přípravy na nedělní důležitý zápas v Tasovicích sehrají fotbalisté A týmu FK Blansko ve čtvrtek místo tréninkové jednotky přípravné utkání. Soupeřem svěřenců trenéra Zbořila bude farmářský Tišnov.

„Domluvili jsme se s naši farmou, že sehrajeme modelové utkání na 3x 30 minut. Příležitost dostanou všichni hráči, kteří neměli v mistrovských zápasech potřebné zatížení. Ti odehrají kompletní porci minut, zbytek týmu si zátěž rozdělí rovnoměrně. Chceme se s trenérem Hajským podívat na hráče, kteří připadají do úvahy v rámci farmářské spolupráce. Oba týmy v rámci svých soutěží o něco hrají, takže věřím, že může být z tohoto pohledu toto přípravné utkání přínosem,“ říká trenér Blanska Zbyněk Zbořil.

Sobotní utkání s Kozlovicemi nedohrál pro zranění Petr Švancara a se sebezapřením dohrával brankář David Juran. „Co se týká brankářského postu, tady je to jasné, celý zápas odchytá Patrik Prosecký. David se musí dát dohromady na nedělní zápas s Tasovice. Švanci střídal kvůli svalovému zranění, takže uvidíme, jak na tom bude,“ doplňuje blanenský lodivod.
AFK Tišnov - FK Blansko
Čtvrtek 14. 4. 2016, 18:00
stadion AFK Tišnov, Ostrovec

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu