03.08.2016  |  Boris Hasa

Jiří Pokoj čtyřicátníkem

Jiří Pokoj čtyřicátníkem

B l a n s k o - Včera oslavil životní jubileum - 40. narozeniny jeden z dlouholetých fotbalistů FK Blansko i jeho předchůdců Metry a ČKD Blansko Jiří Pokoj mladší.

 
 
Jiří Pokoj mladší přezdívaný stejně jako jeho otec Čenda se narodil 2. srpna 1976. Talentovaný fotbalista působil jak v Metře Blansko, ČKD Blansko tak i v FK Blansko, kde oblékal jeho dres také v první sezóně po spojení obou oddílů. Výrazně se podílel i na záchraně klubu v divizi v sezóně 2009/10 pod vedením trenéra Romana Šindelky. V roce 2014 trénoval v klubu starší dorost. Kromě toho působil jako hráč v Ráječku, Dědicích, Bohunicích, Čebíně, Rudici, Vavřinci, Lažánkách, na Lipůvce a okusil také fotbalový chlebíček v Rakousku. V současné době je hrajícím trenérem Olomučan v okresním přeboru. Levonohý a vytáhlý fotbalista vyniká svým přehledem ve hře, kopací technickou a také nepřehlédnutelnou postavou a důrazem, který okusil nejeden jeho protihráč. K jeho výrazným atributům ve hře vždy patřila obětavost, která v dnešní době leckterým mladým a nadějným fotbalistům schází.

Vedení FK Blansko přeje Jiřímu Pokojovi i do dalších let pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti, osobní pohody a mnoho fotbalových úspěchů.

Vizitka Jiřího Pokoje
Narozen: 2. 8. 1976
Výška: 190 cm
Váha: 93 kg
Post: univerzál
Působiště: Metra Blansko, ČKD Blansko, FK Blansko, Ráječko, Rudice, Čebín, Dědice, Rakousko, Lipůvka, Vavřinec, Lažánky, Olomučany
Přezdívka: Čenda
Zájmy: kulečník, počítač
Oblíbený klub: West Ham United
Oblíbený hráč: nemá

Bilance v divizi D - sezóna 2009/2010
5 zápasů (387 minut) - 1 branka/1 ŽK

Bilance v divizi D - sezóna 2010/2011
24 zápasů (2068 minut) - 0 branek/9 ŽK
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu